Diktatura EU: Kontroly na vnitřních hranicích Schengenu musí co nejdříve skončit; Jasný důkaz řízení migrační invaze vetřelců

BRUSEL | Přestože Evropská komise podpořila kontroly na hranicích Dánska, eurokomisař pro migraci a občanství (!!!) Řek (!!!) Dimitris Avramopulus včera řekl, že taková opatření by se neměly stát v Evropské unii běžnou záležitostí. A že kontrolu musí co nejdříve skončit. Představitel země, který přes své území ekonomické přivandrovalce pouští na území Schengenu.

Dimitris Avramopulos - řecký zločinec v rámci Evropské komise zodpovědný za invazi migrační svoloče | foto: aktuality.sk

Dimitris Avramopulos – řecký zločinec v rámci Evropské komise zodpovědný za invazi migrační svoloče | foto: aktuality.sk„Mimořádná opatření je třeba udržet na minimální úrovni a situaci třeba vrátit k normálu co možná nejdříve,“ citovaly včera řeckého zločince v rámci Evropské komise dánské média. Dimitris Avramopulus má ve své agendě právě likvidaci Evropy řízenou migrací všelijakého lidského odpadu, parazitů, přivandrovalců, nemakačenků a jiných okupantů do Evropské unie.

Švédsko, Dánsko a Německo se dnes shodly, že volný pohyb v rámci schengenského prostoru je třeba zachovat v „zájmu občanů EU i ekonomiky.“ (???) Občané se ovšem po Evropě bouří a chtějí uzavřít hranice. Obě severské země však zdůraznily, že se nechtějí stát cílovou zemí pro desítky tisíc uprchlíků.

Švédský ministr pro migraci Morgan Johannson informoval, že za poslední čtyři měsíce dorazilo do země 26.000 dětí bez doprovodu dospělého. Nová taktika na likvidaci Evropy? Kam děti vyhostit?


loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr