Zakáže diktatura EU Polsku i jejich národní hymnu?

VARŠAVA – BRUSEL | Horší Sovětského svazu? Evropská unie přilévá olej do ohně a vyhrožuje Polsku nuceným dohledem za suverénně a demokraticky přijatý mediální zákon. A tím to zřejmě zdaleka neskončí. Informuje server Českého portálu euRABIA.cz.

Ilustrační snímek

Ilustrační snímekEU by v dalším kroku Polákům mohla zakázat i Polskou národní hymnu, tzv. Mazurek Dąbrowskiego „Ještě Polsko nezhynulo“, jakožto podněcující k ozbrojenému boji a nenávisti. Ta totiž oslavuje polské vojevůdce bojující proti převážně osmanským muslimům a dává za příklad Napoleona Bonaparte.

Nejvíce ovšem asi bruselské svině štve, že Polská národní hymna připomíná i vyhnání tureckého prašivého psa Mustafy králem Janem Sobieskim od Vídně, kdy na jeho počest vlak mezi Varšavou a Vídni nese po tomto velikánovi jeho jméno – Sobieski.„Dozorujícím europapalášům tak zřejmě moc vstřícného uvítání nedostane. Nakonec, uvidí sami. Možná by spíš měli zůstat doma a zabývat tím, jak je to německými médii, která zatajila znásilňování žen imigranty v Kolíně n. R., a postavila se „něčím řízením“ zcela mimo svobodné demokratické principy EU…“ píše euRABIA.cz.

Chcete naše noviny finančně podpořit?Zašlete libovolnou částku na účet číslo: 2901046670/2010. Pod variabilním symbolem 0011. Děkujeme Vám za přízeň.

Zveřejnil(a) Vlastenecké Noviny dne 7. prosinec 2017

Čtete dále VlasteneckeNoviny.cz | Další články k tématu:

loading...

Komentáře:

Reklama: polados-prepravujeme-vas-byznys