Rozumí jen řeči střelby? Muslimský prasečí vetřelec se vysmíval německým policistům: Na mě nemůžeš, mě pozvala Merkel

KOLÍN NAD RÝNEM | A je to tady mu-slimácká prasta pohrdají vším. Německem stále hýbe silvestrovský skandál. Tamní média informují o tom, že mezi sexuálními útočníky byli i žadatelé o azyl ze Sýrie, tedy přivandrovalci, které pozvala Merkel. „Sami se k tomu prý přiznávali policii, se smíchem,“ informují ParlamentniListy.cz.

Polizei

Polizei„Jsem Syřan, musíte se ke mně chovat mile. Pozvala mě paní Merkelová,“ křičel na policisty jeden z útočníků, když se ho pokoušeli zadržet. „Další Syřané před policisty roztrhali svá povolení k pobytu, aby je nebylo možné identifikovat. „Nic nezmůžete, zítra dostanu nové,“ smáli se jim podle informací serveru. Malou část útočníků tvořili i občané severoafrických států, ale dominovali Syřané.

Ano, tak to je realita. Jelikož ti lidé přicházejí ze zemí, kde platí autoritářství, kdy pro ně Merkel, až z pohledu islámu je to děvka, je ta nejvyšší státní autorita a její slovo je pro ně nejvíce. Nechápou náš systém zákonů, jsou to děti anticivilizace někde ze středověku a v Evropě se utrhli ze řetězu.Rozumí jen řeči střelných zbraní?

Syrští vetřelci měli policistům záměrně překážet, aby se nedostali k pachatelům silvestrovského násilí, jejichž oběti volaly o pomoc, informuje zmíněný server. Přihlížejícím svědkům pak údajně vyhrožovali násilím, pokud prozradí jejich jména. Když je policisté vyzvali k rozchodu, nereagovali.

„Za 29 let služby jsem nic takového neviděl,“ konstatoval jeden z policistů. Asi to bude proti chtít ostře přitvrdit a začít používat i střelné zbraně, tomu jedinému takoví snad i rozumí.


Reklama: