Zrůda Obama ve volbách podpoří jen takovou svini, která podpoří jeho nacistické odzbrojení Američanů

WASJINGTON | Vůdce SS (Spojené státy) Barack Hitler Obama ve čtvrtek řekl, že v předvolební kampani nepodpoří žádného kandidáta, dokonce ani spolustraník, tedy demokrata, který nebude podporovat jeho zbrojní reformu, informuje o tvrdé linii nacistické zrůdy Obamy agentura Reuters, který je hlásnou troubou propagandy Bílého domu.

Vůdce SS Barack Hitler Obama

Vůdce SS Barack Hitler ObamaSlovenský konzervativní deník si všímá odporné propagandistické lži, kterou Obama vypustil z tlamy, která připomíná opičákům řitní otvor: „90 procent Američanů zbrojní reformu podporuje a pokud se k němu přidají, Spojené státy si zvolí vedení, jaké si zasloužíme,“ řekl na adresu fiktivního prezidentského kandidáta.

Obama chce Američanům sebrat zbraně. Texaský guvernér Abott mu pohrozil smrtí

Ovšem tradičně, jak to bývá v rámci administrativy zločince Obamy, své tvrzení o 90 % Američanů nedoložil. Střízlivě lze předpokládat, že jeho proti ústavní a zločineckou reformu podporuje leda tak 0,9 % Američanů. Nějak se jim popletly nuly v Bílém době, kde Obama v zahradě poskakuje z větve na větev.

„Všichni potřebujeme vedoucích představitelů dostatečně odvážných na to, aby se postavili lžím zbrojní lobby … třeba, aby všichni z nás požadovali, aby guvernéři, starostové a naši zástupci v Kongresu dělali to, co mají,“ řval Obama jako Hitler 21. století o svém snu, který se Adolfovi Hitlerovi podařil: Odzbrojení obyvatel a tvrdá diktatura.


Z texaského Carlsbadu ozbrojený emeritní Sheriff John Vojtek


Reklama: