Alabama odmítla vetřelce z Blízkého východu a podala na vládu zrůdného Obamy žalobu

MONTGOMERY | Proces a způsob jakým Obamova administrativa a federální vláda realizují program importu vetřelců z Blízkého východu vynechává bezohledně státy Unie. Takový postup se nelíbí guvernérovi Státu Alabama Robertovi Bentleymu a proto podal na vládu zrůdného Baracka Husseina Obamy žalobu.

Robert Bentley | foto: governor.alabama.gov

Robert Bentley | foto: governor.alabama.govVláda prezidenta Baracka Obamy neposkytla podle citované žaloby představitelům státu Alabama dostatek informací o importovaných migrantech, kteří mají přijít na jeho území.

Republikánský guvernér Bentley spolu s dalšími guvernéry z jiných států se postavili proti přijímání „syrských“ migrantů v reakci na teroristické útoky v Paříži z 13. listopadu, ke kterým se přihlásila extremistická skupina Islámský stát (IS).

Bentley svůj postup zdůvodnil slovy: „Bílý dům neodpověděl na ani jeden ze tří přípisů, ve kterých jsme žádali o poskytnutí informací o uprchlících posílaných do Alabamy.“

Stát Alabama ve své žalobě od soudu požaduje, aby federální vládě nařídil povinné poskytování podrobných informací o každém importovaném včetně jeho zdravotního záznamu. Washington se má také v případě každého migranta zaručit, že nepředstavuje bezpečnostní riziko.


Reklama: