Obama chce cenzurovat internet jako KLDR. Jeho vláda si pozvala vedení Facebooku a jiných sociálních sítí

WASHINGTON | Americká vláda vyzvala několik internetových společností, aby diskutovali o používání sociálních sítí ze strany „extremistů.“ Informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk. Ovšem kdo bude „extremsita“ o tom bude rozhodovat Bílý dům, čímž Obamova administrativa volá po tvrdé cenzuře, které funguje například v KLDR.

Osud Obamy? Pověste ho vejš, ať se houpá...

Osud Obamy? Pověste ho vejš, ať se houpá…„Twitter a Facebook podle relevantních informací ve čtvrtek potvrdili účast a oznámili, že každý z nich vyšle zástupce. Zatím však není známo, jaké další společnosti byly na setkání pozvány,“ píše slovenský deník.

Podle zdrojů budou na mítinku ze strany vlády přítomni mimo jiné náčelník štábu prezidenta Denis McDonough, šéf FBI James Come a šéf tajné služby NSA Mike Rogers. Spojené státy se tak mění v tvrdou diktaturu bez svobody slova a to přímo raketovou rychlostí.

Podle programu jednání se bude projednávat, jak extremisté, jako například Islámský stát, dokáží verbovat nové teroristy a mobilizovat se prostřednictvím sociálních sítí. Ovšem IS je dílem tajných služeb Spojených států, tedy další důkaz o tom, že IS byl vytvořen CIA, aby došlo k omezení svobod nejen Američanů, ale všech svobodných lidí světa – NWO.