Sexuální útoky Mu-Slimáků na ženy nebyly jen v Německu, ale i v Rakousku, Švýcarsku a ve Švédsku

VÍDEŇ – BERN – STOCKHOLM | V Rakousku a ve Švýcarsku bylo na policii přijato množství oznámení sexuálního napadení Mu-Slimáky během silvestrovských oslav, ale také napadení hlásili ženy ve Švédsku, média o tom začaly informovat po prolomení cenzorské bariéry v Německu, kde přivandrovalci pořádali také hon na ženy, které sexuálně napadali jako invazní vetřelci anticivilizace.

Invazní imigrant

Invazní imigrantI v Rakousku došlo během silvestrovské noci k sexuálním napadením. Podle policie došlo k několika útokům v rakouském městě Salcburk. „Momentálně zkoumáme, zda došlo k organizovaným útokům, tedy zda budou vyvozeny vazby mezi jednotlivými pachateli nebo skupinami pachatelů,“ uvedla mluvčí salcburské policie Valerie Hillebrand, píše slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

I ve švýcarském Curychu došlo k sexuálním útokům na ženy. „Mnoho z těchto napadeni k nám nejprve přišlo jako krádež, ale vyšetřování později odhalili, že ženy byly i sexuální obtěžováni,“ říká policejní mluvčí a dodává politicky nekorektně, jak je ještě ve Švýcarsku možné, že (citujeme): „Pachatelé byli lidé s tmavší barvou pleti.“

Incidenty připomínající silvestrovskou vlnu přepadávání v ulicích Kolína nad Rýnem se odehrály také ve městě Kalmar na jihu Švédska. Jednalo se také o Mu-Slimáky, kdy někteří přivandrovali do země dříve a dokonce tam byli i paraziti, kteří ještě neměli vyřízený azyl. O deportaci se nemluví, ač by to bylo nasnadě.