Německý Bild o prašivé cenzuře: Německé policii dali pokyn, aby nezveřejňovala trestné činy migrantů

BERLÍN | Po masových napadeních v Kolíně policejní správy Německa dostaly pokyn od vedení, aby nezveřejňovaly trestné činy spáchané migranty, píší noviny Bild s odkazem na vysoce postaveného úředníka bezpečnostních orgánů Frankfurtu nad Mohanem, informuje s odkazem na německý deník agentura Sputnik.

Polizei

PolizeiPodle informace vydání pokyn byl vydán policistům v spolkových zemích Hesensko a Severní Porýní-Vestfálsko v rámci neveřejného shromáždění.

„Spisy o trestných činech, v jejichž spáchání jsou podezřelí státní příslušníci registrovaní v centrech příjmu uprchlíků, ihned odkládáme stranou. Vedení dalo přesné pokyny nezveřejňovat takové případy a poskytovat informace pouze na přímé dotazy ze strany zástupců médií“, sděluje úředník.

V Německu daleko ne všechny trestné činy se automaticky předávají médiím, poznamenává Bild, ale je překvapující ta skutečnost, že určité případy se musí projednávat odděleně a musí k nim být omezený přístup.

Chcete naše noviny finančně podpořit?Zašlete libovolnou částku na účet číslo: 2901046670/2010. Pod variabilním symbolem 0011. Děkujeme Vám za přízeň.

Zveřejnil(a) Vlastenecké Noviny dne 7. prosinec 2017


Čtete dále VlasteneckeNoviny.cz | Další články k tématu:

loading...

Komentáře:

Reklama: polados-prepravujeme-vas-byznys