Souboj: Kolaborant a lidovec Bělobrádek versus Nela Lisková

Mediální přestřelka předsedy Pavla Bělobrádka ze strany kolaborantů, kteří za bolševika lízali prdel komunistům a dnes jsou zastrčení v prdeli bruselské a kandidátky na ostravskou primátorku za LEV 21 Nely Liskové dospěla do konečného stádia. Vykydali na sebe hnůj, žena vyzvala lidovce na souboj a ten stáhl ocas a zalezl do bruselské zadnice.

Souboj na ringu VlasteneckeNoviny.cz

Souboj na ringu VlasteneckeNoviny.czNechceme být soudci proto přinášíme texty, tak jak se sešly a nechť si laskavý čtenář vybere a sám posoudí. Doporučení redakce? Nebrat ani jednoho? Proč? Vlastizrádci nic moc a štěkny, ty jsou taky k ničemu. Dva se perou a třetí se směje.

Bělobrádek (KDU-ČSL): Šíří se hoax, jehož autorkou je neúspěšná kandidátka

Pavel Bělobrádek - klérofašistický vlastizrádce zastrčený v bruselské prdeli

Pavel Bělobrádek – klérofašistický vlastizrádce zastrčený v bruselské prdeli

Osobní dopis Pavla Bělobrádka s vyjádřením k lživým tvrzením Nely Liskové:

Vážení členové a příznivci.

Již delší dobu se prostřednictvím emailů a sociálních sítí šíří hoax, jehož autorkou je Nela Lisková (neúspěšná kandidátka, která prošla několika stranami). Obracíte se s ním na mě a ptáte se, co to má znamenat. V tomto vylhaném textu mi jsou vkládány do úst dva nehorázné výroky. Ani jeden z nich jsem nikdy a nikde neřekl.

1. Lež Nely Liskové:

„Bělobrádek nás ženy vyzývá, abychom se uvolily v rámci zvýšení populace ke styku s imigranty, což považuji za nehoráznou prasárnu a pohrdání námi, českými ženami.“

Skutečnost:

Ve skutečnosti jsem na tiskové konferenci řekl, že demografické potíže, které naší zemi hrozí v důsledku nízké porodnosti, mohou do jisté míry vyřešit uprchlíci, kteří se v naší zemi rozhodnou zůstat:

Zároveň (Pavel Bělobrádek) připomněl demografické potíže, které Česku kvůli nízké porodnosti do budoucna hrozí. Nevadilo by mu proto, kdyby se tito uprchlíci po skončení násilí v jejich domovině rozhodli v České republice zůstat. O přijmutí uprchlíků bude ve středu jednat vláda. Bělobrádek očekává, že se bude jednat řádově o stovky běženců.

(Tisková konference po jednání poslaneckého klubu KDU-ČSL 7. 7. 2015)

2. Lež Nely Liskové:

„Další výrok pana Bělobrádka, kdy konstatuje, že naše zákony imigranti dodržovat nebudou muset, protože by to byl vůči nim projev neúcty a fašismu je taky nepřijatelný.“

Skutečnost:

…To, co musíme vyžadovat (s důrazem) – aby ti, co sem přicházejí, tohle plnili. A pokud to plnit nebudou a pokud nebudou plnit naše ústavní principy, pokud nebudou plnit ty základní hodnoty, které máme, pak musí tvrdě dostat jasně na srozuměnou, že buď je budou respektovat, nebo holt budou potrestáni. To myslím, že je zcela evidentní… Já jsem říkal, že ti, kteří sem přijdou, tak od nich musí prostě být tvrdě vyžadováno, aby dodržovali naše zákony, naše pravidla. Nic jiného jsem neříkal…

(Stenozáznam z jednání Poslanecké sněmovny – neupravený)

Kromě těchto dvou vystoupení, které Nela Lisková hrubě překroutila zcela proti jejich smyslu, jsem mnohokrát řekl, že imigrace pro KDU-ČSL není a nemůže být řešením demografického deficitu. Tím je naopak podpora českých rodin. Toto jsme i prosadili do usnesení Poslanecké sněmovny k migraci.

Rovněž neustále opakuji – v médiích i na besedách s občany – že naprosto nezbytnou podmínkou pro každého, kdo chce žít v České republice, je povinnost dodržovat českou ústavu a zákony, občanské svobody včetně svobody slova, vzdát se prvků neslučitelných s ústavou, diskriminace žen a jinověrců, naučit se jazyk a respektovat naši kulturu a zvyky.

Další podrobnosti k názorům, postojům a návrhům řešení problému migrace můžete nalézt na našem webu www.kdu.cz.


Zdroj: ParlamentniListy.czNela Lisková: Bělobrádku, vyzval jste mě do ringu? Přijímám!

Nela Lisková

Nela Lisková

Vlastizrádci vs. Vlastenci… Ať národ rozhodne o vítězi…

Vážení občané, již dlouhodobě systematicky svými veřejnými vyjádřeními poukazuji na skutečnost, že je naše vláda s ohledem na její aktivity a trestné činy, které páchá spolu s americkou administrativou na našem národu, jen banda kriminálních živlů. Ale to většinou už víte… .

Pan Bělobrádek patrně nemůže rozdýchat má vyjádření na jeho adresu. Vydal prohlášení, kde je prohlásil za hoax (lež) a mě za lhářku a neúspěšnou kandidátku, která prošla několika politickými stranami. Místo toho, aby se choval jako chlap a politik, zachoval se opět jako zbabělec a lhář. Pro informaci a uvedení jeho výroků na moji adresu jen dodávám, že si za každým svým slovem stojím. Ostatně čerpala jsem z veřejně dostupných zdrojů, takže jestli lhali autoři těchto zdrojů, měl my se pan Bělobrádek obrátit na ně. Ale z jeho hysterické reakce je evidentní, že „trefili hřebíček na hlavičku“ a potrefená husa začala kejhat …

Nikdy jsem nebyla členkou žádné politické strany, kromě ČSSD, kde jsem byla pár měsíců a znechucena poměry, intriky a mafiánskými praktikami jsem se vydala na svou, tedy nezávislou cestu. Ano, neuspěla jsem ve volbách na primátorku Ostravy. No a co? Aktivně hájím zájmy svého národa, poukazuji na všechna svinstva, která naše vláda páchá, nebojím se jim do očí a veřejně sdělit, jak to vnímáme my, vlastenci, intenzivně pracuji na humanitární pomoci pro východ Ukrajiny pro civilní obyvatelstvo postižené válkou, kterou podporuje i naše vláda z našich daní, nerozkrádám stát a neohrožuji zdraví, životy a majetky občanů České republiky, tak jak to dělá pan Bělobrádek a celá naše vláda vlastizrádců.

Takže mi z tohoto vychází jediné. Já jsem vlastenec a pan Bělobrádek lhář a zločinec. Já hájím zájmy naši země a našeho národa. Pan Bělobrádek hájí jen zájmy USA, Saudské Arábie, a Německa, potažmo EU a ty jsou plně v rozporu se zájmy naši země. Cestuje si na výlety s rodinou vládním speciálem, zatím co důchodci a nejen ti, živoří na hranici přežití. Jestliže hájí zájmy muslimských teroristů, je stejně jako ostatní politici zodpovědný za četná znásilnění a zabíjení žen muslimy v Evropě. Nelegální migranti plánovali uskutečnění noci znásilňování v Helsinkách. Kolem tisícovky nelegálních migrantů původem z Iráku mělo v úmyslu uskutečnit sérii útoků na ženy během silvestrovské noci v hlavním městě Finska i toto je práce politiků, kteří to tolerují.

Umožnit volební právo a plnou účast muslimským teroristům se podílet na vývoji politické situaci v naši zemi je další trestný čin. Svými rozhodnutími proti zájmům našeho státu nás, občany České republiky přímo ohrožuje na zdraví a na životech. My platíme politiky a proto očekávám, že by se měli jako vzorní „zaměstnanci“ s nadstandardními příjmy a nesčetnými bonusy chovat. Místo toho se chovají jako nenažraná banda kriminálníků, kteří už neví, kde, co rozkrást, pokud jsou u koryta a ještě to jde ! Ale to vše, my občané vidíme ! Dochází vám to pane Bělobrádku, že to všichni vidíme a vnímáme vaše chování, jako vlastizradu ?

Osobně zastávám názor, že patříte s celou vládou do vězení a to jsem velmi umírněná. Vaše vláda je bezkonkurenčně nejhorší od roku 1989. Takže jestli vás oprávněně kritizuji, protože jste zločinec a já mám právo na to poukazovat, tak byste měl držet ústa a krok a zamyslet se na tím, co nás vede k tomu, že jako národ vámi a celou vládou pohrdáme na nejvyšší možnou míru. Jen doufám, že zbaběle neutečete dřív, než vás za vaše zločinecké aktivity poženeme k plné zodpovědnosti. Ale ty nemovitosti různě po světě za nakradené peníze asi máte vy, vlastizrádní činitelé, nakoupeny přesně za tímto účelem, že ? Víme…

Je mi doslova ukradené, jakou lež, vykonstruovanou kauzu nebo jinou levárnu na mě vymyslíte. Já se před takovými, jako jste vy, hrbit nebudu a lidé vás tak nenávidí a nevěří vám, že budete stejně, jako v tomto případě jen k smíchu nebo lépe řečeno k politování hodný ubožák. Takže, co ? Zbyl vám ještě kousek sebereflexe a půjdete se mnou do přímé konfrontace , veřejně před národem ? Já jsem připravena …Zdroj: ParlamentniListy.cz