Myslí to asi vážně: Z předvolebního mítinku Donalda Trumpa vyvedli muslimku; Ta prská jako svině

CHARLOTTE | Prasečí provokatérka Rose Hamid přišla provokovat na mítink Donalda Trumpa. Přilezla v bílém hidžábu a v tričku s nápisem „přicházím v míru.“ Přítomní na ni upozornili ochranku, že přišla patrně narušovat akci a provokovat, proto byla vyvedena ze sálu. Provokatérka nyní pomocí své komunity prská jako špinavá svině.

Donald Trump

Donald TrumpRada pro americko-islámské vztahy včera vyzvala štáb republikánského prezidentského kandidáta Donalda Trumpa, aby se omluvil za to, že z předvolebního mítinku dali vyvést ženu, která nenásilně protestovala proti nedávným Trumpovým výrokům na adresu muslimů. Nějak hovadům nedochází, že Trump platil sál, kde muslimka přišla provokovat, tedy je jeho právem provokatéry nechat vyvést, ale to multikulti prasata nectí: Můj dům, můj hrad. Jsou to svině a arogantní.

K provokaci ze strany Rose Hamid došlo během předvolebního mítinku na Winthrop University ve městě Rock Hill v americkém státě Jižní Karolína, informuje propagandisticky TASR na webu Teraz.sk, kdy od sraček propagandy Vás ochraňujeme.

„Přihlížející ji vypískali a upozornili na ni ochranku, která ženu vyvedla ze sálu. Výkonný ředitel Rady pro americko-islámské vztahy Nihad Awad kromě omluvy za incident s Hamid žádá, aby se Trump setkal s lídry amerických muslimů a pomohl tak zmírnit antimuslimskou hysterii, kterou v USA rozpoutal svými vyjádřeními na adresu muslimů,“ píše slovenský web o imbecilitě amerického muslimského kreténa, který si dovoluje ještě diktovat.

Muslimové vraždí, a označení faktu je podle multilulti zrůdy (Nihad Awad) rozpoutání hysterie. Prada je nebezpečná.