Blíží se kontrarevoluce? Pegida v Kolíně nad Rýnem pokojně demonstrovala proti sexuálnímu násilí migrační svoloč. Policejní zmrdi je rozehnali vodními děly

KOLÍN NAD RÝNEM | Vlastenecké hnutí PEGIDA, které odmítá islamizaci německa, multikulti experimenty a kolonizaci Spolkové republiky Německo Spojenými státy, včera uspořádalo demonstraci proti silvestrovskému sexuálnímu násilí, které páchali přivandrovalí paraziti do Německa muslimanského původu.

Policejní zmrdi v Německu používají vodní děla proti vlastním na ochranu přivandrovalých parazitů a zločinců | foto: diepresse.com

Policejní zmrdi v Německu používají vodní děla proti vlastním na ochranu přivandrovalých parazitů a zločinců | foto: diepresse.comPolice se postavila na stranu nepřátelské muslimské invaze a rozehnala vlastence vodními děly. Jak dlouho si to Němci nechají líbit? Vypukne v Německu kontrarevoluce proti EU a islamizaci?

„Policie německého Kolína nad Rýnem použila dnes vodní děla k rozehnání účastníků demonstrace protiislámského hnutí Pegida (vlastenecká Evropané proti islamizaci Západu),“ informovala zločinecká agentura Reuters, která je hlásnou troubou propagandy, kterou šíři Bílý dům v čele z humusákem a lidským zmetkem Obamou.

Jak dále informuje slovenský konzervativní deník HalvnéSprávy.sk, tak demonstrace hnutí souvisela se sérií krádeží a sexuálních útoků, ke kterým došlo v Kolíně nad Rýnem v noci na 1. ledna. Obviňováni jsou z nich vetřelci, většinou severoafrického a arabského původu. Policie v Kolíně nad Rýnem zatím eviduje více než 200 trestních oznámení ve věci krádeže, fyzického útoku a znásilnění. Dokonce i lživá německý média přiznávají, že se jednalo o útoky Mu-Slimáků na Německé ženy.