Německo je na pokraji občanské války, kdy Merkel je proti občanům s mozky

Německo se ocitlo v nanejvýš nejistém bodě. V Kolíně nad Rýnem se policie dopustila cíleného a bezdůvodného násilí proti pokojným občanům – před zraky celé země i Evropy.

Petr Hampl

Petr HamplKdyž Petr Štěpánek upozorňuje na podobnost se zásahem na Národní třídě v listopadu 1989, má plnou pravdu. Ovšem s tím rozdílem, že dnes má každý v kapse přenosnou kameru a existují sociální sítě.

Pokud budou v nejbližších dnech následovat podobné zásahy a pokud by došlo k zabití nebo těžkému zranění (případně k zabití způsobenému imigrantem), je dost možné, že budou následovat masové demonstrace, policejní oddíly začnou vypovídat poslušnost spolkové vládě a země se propadne do revolučního chaosu. Ten chaos ovšem nemusí vést k demokracii a obnově práva. Je snadno představitelné i vítězství koalice Antifa – islámský stát.

I když je co nejrychlejší odchod Merkelové v našem zájmu, není v našem zájmu pád Německa do chaosu. A jako obvykle, česká vláda vůbec nezaregistrovala, že se něco děje, natož aby chystala zemi na krizové scénáře. Zůstává jen trapné podlézání zkrachovalé političce.


Čtete dále VlasteneckeNoviny.cz | Další články k tématu:

loading...
Reklama: polados-prepravujeme-vas-byznys

Komentáře: