Německo je na pokraji občanské války, kdy Merkel je proti občanům s mozky

Německo se ocitlo v nanejvýš nejistém bodě. V Kolíně nad Rýnem se policie dopustila cíleného a bezdůvodného násilí proti pokojným občanům – před zraky celé země i Evropy.

Petr Hampl

Petr HamplKdyž Petr Štěpánek upozorňuje na podobnost se zásahem na Národní třídě v listopadu 1989, má plnou pravdu. Ovšem s tím rozdílem, že dnes má každý v kapse přenosnou kameru a existují sociální sítě.

Pokud budou v nejbližších dnech následovat podobné zásahy a pokud by došlo k zabití nebo těžkému zranění (případně k zabití způsobenému imigrantem), je dost možné, že budou následovat masové demonstrace, policejní oddíly začnou vypovídat poslušnost spolkové vládě a země se propadne do revolučního chaosu. Ten chaos ovšem nemusí vést k demokracii a obnově práva. Je snadno představitelné i vítězství koalice Antifa – islámský stát.

I když je co nejrychlejší odchod Merkelové v našem zájmu, není v našem zájmu pád Německa do chaosu. A jako obvykle, česká vláda vůbec nezaregistrovala, že se něco děje, natož aby chystala zemi na krizové scénáře. Zůstává jen trapné podlézání zkrachovalé političce.


Chcete naše noviny finančně podpořit?Zašlete libovolnou částku na účet číslo: 2901046670/2010. Pod variabilním symbolem 0011. Děkujeme Vám za přízeň.

Zveřejnil(a) Vlastenecké Noviny dne 7. prosinec 2017

Čtete dále VlasteneckeNoviny.cz | Další články k tématu:

loading...

Komentáře:

Reklama: polados-prepravujeme-vas-byznys