Cenzura: Facebook zablokoval stránku iniciativy Islám v ČR nechceme

PRAHA | Podle samotné iniciativy Islám v České republice nechceme Facebook zablokoval její hlavní stránku se 163.000 příznivců, přičemž není možné zveřejňovat ani její internetovou adresu, informuje o brutální cenzuře internetu v České republice slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk. Cenzura jako za bolševika. Svoboda slova umřela.

Martin Konvička na demnstraci v Ostravě | foto: http://muschalek.rajce.idnes.cz/

Martin Konvička na demnstraci v Ostravě | foto: http://muschalek.rajce.idnes.cz/Sociální síť Facebook zablokovala včera stránku iniciativy Islám v České republice nechceme. Pro internetový server Novinky.cz to potvrdil lídr této iniciativy a předseda hnutí Blok proti islámu Martin Konvička, jehož v uplynulém roce v rámci havloidní štvanice na potlačení svobody slova obvinili z podněcování k nenávisti za antimuslimských příspěvky právě na Facebooku.

„Administrátoři se podobně jako v roce 2014 odvolají. Pokusí se to se společností Facebook vyřídit. Pokud to nepůjde, tak už existují záložní skupiny. Jedno je ale jisté, v roce 2014 způsobil pokus o zrušení dvojnásobný nárůst příznivců během půl roku. Jsem si skoro jistý, že to tak bude i tentokrát, „uvedl Martin Konvička.


Reklama: