Je Bělobrádek pako, které neví, co mluví? Posuďte sami

PRAHA | Přestřelka mezi Nelou Liskovou a Pavlem Bělobrádkem na základě faktů. Přinášíme Vám autentické citace obou politiků. Sami tak můžete vyhodnotit, kdo lže a kdo mluví pravdu.

Pavel Bělobrádek - klérofašistický vlastizrádce zastrčený v bruselské prdeli

Pavel Bělobrádek – klérofašistický vlastizrádce zastrčený v bruselské prdeli„Bělobrádek nás ženy vyzývá, abychom se uvolily v rámci zvýšení populace ke styku s imigranty, což považuji za nehoráznou prasárnu a pohrdání námi, českými ženami,“ uvedla Lisková.
Ovšem Bělobrádek se brání a brání se jako lidovec, jelikož tvrzení Nely Liskové označuje za lež a komentuje to slovy, že na předmětné tiskové konferenci řekl: „Demografické potíže, které naší zemi hrozí v důsledku nízké porodnosti, mohou do jisté míry vyřešit uprchlíci, kteří se v naší zemi rozhodnou zůstat.“

Souboj: Kolaborant a lidovec Bělobrádek versus Nela Lisková

Kdo je pako bude nejlepší, když si laskavý čtenář vyhodnotí sám. Je nutné dodat, že Lisková Bělobrádka ve svém textu necitovala, jen si vyložila obsah slov lidoveckého předsedy, který uvedl, že demografické potíže v rámci porodnosti by mohu vyřešit uprchlíci, kteří by u nás zůstali.

Uprchlíci neexistují, to jen lidovecký předseda v rámci politické korektnosti a imbecilního newspeaku takto označuje muslimské ekonomické přivandrovalce, kdy nepřímo těmto právě asi české ženy nabídl. Nebo jak to Bělobrádek myslel?


Reklama: