Zločinné Turecko spáchalo opět válečný zločin útočné války v Iráku a Sýrii

ANKARA | Turecko ve čtvrtek podniklo masivní nálety v Sýrii a Iráku. Oficiální důvod: Útok v Istanbulu. Ve skutečnosti se Turecko snaží zastavit rusko-syrský vpád do Sýrie, protože hrozí, že ohrozí územní zisk Turků, informuje popravdě o válečných zločinech Turecka slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Ahmet Davutoglu turecký terorista a nečistý vepř

Ahmet Davutoglu turecký terorista a nečistý vepřPo útoku v Istanbulu s deseti německými oběťmi Turecko tvrdí, že začalo masivní útoky v Iráku a Sýrii. Předseda zločinecké vlády Ahmet Davutoglu oznámil: „Pozemní síly s tanky a dělostřelectvem zaútočili na téměř pět set pozic teroristické milice Islámský stát. Za 48 hodin bylo zabito 200 bojovníků IS.“

To vše zapadá do logiky, kdy teroristický útok v Istanbulu mohl být koordinován s tajnými službami Turecka, kdy útočníci byli verbováni IS, ale placení tureckou vládou, aby ta pak mohla šířit propagandu o útocích na IS v Sýrii a Iráku, ač jednoznačně páchá válečný zločin útočné války.

Turecko si chrání okupované pozice a svého spojence – Islámský stát

Kdy přesně Turecko začalo útočit a kolik může být civilních obětí, není známo. Proto je snad více než jasné, že se jedná jen o Tureckou propagandu, jak se vylhat z válečného zločinu útočné války, který Turecko opětovně páchá vůči Sýrii a Iráku.Naopak Islámský stát je tureckým spojencem, kdy rodina tureckého diktátora v roli prezidenta Erdogana nakupuje od IS ukradenou ropu, kterou dále prodává do světa a těmito prostředky podporuje přímo IS, který na severních územích Sýrie a Iráku krade ropu. Tudíž vojenské operace Turecka v Sýrii a Iráku nejsou zaměřeny proti IS, ale na ochranu území pod kontrolou IS.

Turecko sní o novodobé Osmanské říši

Turecká armáda nadále neskončila zločineckou invazi na území Iráku a tábor nedaleko Mosulu využívá na podporu teroristů a jejich ochranu. Irácká vláda proti invazi turecké armády ostře protestovala, avšak OSN na toto nijak nereaguje.

Turecko je zděšeno ruskou podporou syrské vládě, jelikož tak je zbořen turecký sen o novodobé Osmanské říši, tedy anexe Sýrie a severního Iráku.


Reklama: