Kdy bude viset? Válečný zločinec Porošenko má letos v plánu dokončení etnické čistky rusky mluvících na Donbase

KYJEV | Za obnovení suverenity ukrajinského státu v těch oblastech Doněcké kotliny, které jsou okupovány s podporou Ruské federace, a to ještě v roce 2016, se dnes na první letošní tiskové konferenci v Kyjevě vyjádřil ukrajinský prezident Petro Porošenko. Informuje o ukrajinské zločinecké propagandě z tlamy Porošenka, který spíše připomíná řitní otvor, slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Petro Porošenko - Hajluje všivák jeden

Petro Porošenko – Hajluje všivák jedenPodle vlastních slov si na tento kalendářní rok dal dva základní cíle, a to obnovení míru v zemi a „návrat Ukrajiny“ do Donbasu a obnovení suverenity Ukrajiny na okupovaných územích Doněcké a Luhanské oblasti.

„Disponujeme nezpochybnitelnými důkazy, satelitními záběry i videozáznamy, které potvrzují, že rusko-ukrajinskou hranici překročili příslušníci ruských ozbrojených sil a jejich vojenská technika,“ kvákal nacistický válečný zločinec a americká loutka Porošenko, který byl dosazen do funkce prezidenta Ukrajiny po zfalšovaných prezidentských volbách. O důkazech již déle jak rok mluví, ale zatím je svět neviděl, Je to prostě jen takový ukrajinský zkorumpovaných chuj.Prošenko se zbláznil a chce dále vraždit; Kdy bude viset?

Porošenko se dívá do své budoucnosti | Foto: stalo-se.cz

Porošenko se dívá do své budoucnosti | Foto: stalo-se.cz

Porošenko proto opakovaně vyzval Moskvu, aby neprodleně stáhla své vojáky a zbraně z Donbasu, signalizuje, že to společně s obnovením veřejné bezpečnosti je předpokladem pro politické uspořádání situace na východě země. Ovšem v jeho chorobném mozku, kde už i mozkožrout pošel hlady si Porošenko jaksi neuvědomuje, že není možné stahovat vojska, která neexistují.

Slova vraha a zločince Porošenka o obnovení ukrajinské svrchovanosti na Novoruskou unií tvořenou Doněckou a Luhanskou lidovou republikou, jsou slova o válce, genocidě a etnických čistkách, jelikož většina tamních obyvatel je rusky mluvících a ve svobodném referendu se rozhodli tamní obyvatelé pro život mimo ukrajinský stát a ve svobodných volbách, které měli mezinárodní monitoring, oproti ukrajinským falšovaným volbám, si zvolili své představitele.


Николаев Праведиков – Донецкая Народная Республика