Imbecilita v akci: V Německu zrušili masopustní průvod kvůli přivandrovalým zločineckým Mu-Slimákům

RHEINBERG | V Německu poprvé zrušili karnevalový průvod v souvislosti se současnou napjatou situací kolem přivandrovalých Mu-Slimáckých vetřelců. O zrušení masopustu a karnevalového průvodu informoval včeradeník Rheinische Post (RP), píše TASR na webu Teraz.sk.

masoputstní maska | foto: pixabay.com

masoputstní maska | foto: pixabay.comToto imbecilní a tupé opatření hodné vlastizrádných politiků přijalo město Rheinberg ve spolkové zemi Severní Porýní-Vestfálsko. Tamní karnevalový organizační výbor stáhl ve čtvrtek svou žádost na povolení masopustní průvod plánovaného tentokrát na Růžové pondělí (8. února) v čtvrti Orso.

Město rozhodlo o zrušení akce na základě doporučení místní policie, která požadovala vypracovat koncept bezpečnostních opatření, což však vzhledem ke krátkosti času nebylo možné. Důvodů pro uvedené doporučení bylo podle města a policie několik. Průvod měl mimo jiné procházet v blízkosti centrální ubytovny pro vetřelce v Severním Porýní-Vestfálsku.

Místo aby přivandrovalou línou a odpornou svoloč, který v Německu a i jinde dělá jen bordel, páchá kriminalitu, teroristické útoky, ale i sexuální násilí a parazituje na sociálních dávkách z Německa hnali sviňským krokem, jak se vůči vepřům sluší, tak ruší své tradice. Německé politické vedení je již imbecilní a chorobně nebezpeční v rámci evropské diktatury politické korektnosti.