ODS stále ve stejném směru: Highway To Hell. Fiala je opět předseda a ihned se projevil jako rusofob

OSTRAVA | Předsedou české Občanské demokratické strany (ODS) se opět stal politolog Petr Fiala, který obhájil svůj post na víkendovém kongresu tohoto pravicového opozičního subjektu v Ostravě. Za své předcházející předsednictví nedokázal nic, jen okopávat kotníky a být probruselský ocásek.

Petr Fiala - Rusofob na sjezdu ODS v Ostravě | foto: ods.cz

Petr Fiala – Rusofob na sjezdu ODS v Ostravě | foto: ods.czFiala ve věku 51 let se o funkci předsedy ucházel po stalinisticku jako jediný kandidát a získal 436 hlasů od 469 delegátů. „Slibuji, že se tuto důvěru pokusím přeměnit na volební úspěchy“, prohlásil, což spíše zní jako vtip, jelikož za jeho předsednictví se ODS stala marginální stranou hnijící, kdesi v koutě.

Staronový předseda ODS jasně ukázal, že jede na mainstreamové vlně imbecilní politiky EU, když podrobil kritice prezidenta republiky Miloše Zemana, který podle jeho slov systematicky přibližuje Českou republiku směrem k Rusku. Miloš Zeman není bez chyby, ale kritizovat jej za jednu z mála pozitivních činností, to může snad jen bruselský blbeček.


loading...

Další členové předsednictva

První místopředsedkyní se stala Alexandra Udženija, která nahradila Jana Zahradila, který spíše do Bruselu patří do Bohnic, ač sám je z Dejvic.

Mezi členy Předsednictva ODS byli v prvním kole zvoleni: Martin Kupka , Evžen Tošenovský , Miloš Vystrčil , Drahomíra Miklošová.


loading...
Reklama:
loading...