Migranti vraždí: Americkou celebritu v Itálii patrně při sexuálním násilí uškrtil nelegální přivandrovalec ze Senegalu

ŘÍM | Italská policie včera ráno zatkla ráno migranta, který nelágalně přivandroval jako vetřelec do Itálie ze Senegalu. Je podezřelý z vraždy a případně i ze znásilnění americké celebrity Ashley Olsen. Její tělo se našlo v sobotu v jejím bytě, který se pronajala ve Florencii.

Diaw Cheik Tidianee - Přivandrovalý vetřelec podezřelý z deviantní vraždy americké celebrity

Diaw Cheik Tidianee – Přivandrovalý vetřelec podezřelý z deviantní vraždy americké celebrity

Jak dále informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk, tak podezřelý vetřelec z vraždy se jmenuje Diaw Cheik Tidianee a s Ashley Olsen (35) se měl dle vyšetřování setkat v tamním nočním klubu. Podle jeho tvrzení, měl americkou celebritu doprovodit domů, kde údajně melo dojít k dobrovolnému sexuálnímu styku. Ovšem pak Američanku zabil, když jí jako nelidská bestie uškrtil.

Tato praktika je v jejich světě známá spíše při znásilnění, kdy žena je donucena ke styku škrcením, kdy většinou sexuální atak deviantů nepřežije, jelikož je uškrcena dříve, než se na do ná sexuální dobytek vysemení. Tato úchylka je velmi zvrácená, jelikož jde o násilný sexuální styk, který doprovází vražda a ukojení dochází do mrtvého těla.

Ashley Olsen

Ashley Olsen

Ashley Olsen byla uškrcena v pátek v časných ranních hodinách. Z její pitvy je však zřejmé, že utrpěla i dvě zlomeniny lebky, přičemž obě tato zranění mohly být rovněž smrtelnými, kdy tyto informace dávají přímou souvislost s bestiální sexuální praktikou, kterou na ní nelegální přivandrovalý migrant měl spáchat.

Bestie, která se toho všeho měla dopustit se hájila tím, že za smrt Američanky může náhodný pád. Ano i takové lidské svině a dobytek přicházejí s řízenou migrační vlnou do Evropy. Takové nelidi živíme s našich daní.