Rakousko částečně pozastavuje svou účast v Schengenu

VÍDEŇ | Rakousko vrací pohraniční kontroly na hranice a tím částečně pozastavuje svou účast v Schengenské dohodě. Řekl to v interview novinám Österreich spolkový kancléř Werner Faymann, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Werner Faymann - Rakouský spolkový kancléř| foto: bellfrell.blogspot.com

Werner Faymann – Rakouský spolkový kancléř| foto: bellfrell.blogspot.com„Odteď je na naší hranici nutné předložit doklad totožnosti. Pokud se Evropské unii nepodaří zajistit bezpečnost vnějších hranic, plnění Schengenské dohody bude celkově zpochybněno. V takovém případě musí každá země kontrolovat své hranice,“ prohlásil rakouský spolkový kancléř.

Podle slov Faymanna bude vláda od 17. ledna usilovně kontrolovat pohyb migrantů a vyhostí ty, kteří nemají právo na azyl nebo nepodali příslušnou žádost.

Chcete naše noviny finančně podpořit?Zašlete libovolnou částku na účet číslo: 2901046670/2010. Pod variabilním symbolem 0011. Děkujeme Vám za přízeň.

Zveřejnil(a) Vlastenecké Noviny dne 7. prosinec 2017

Předseda spolkové vlády také slíbil, že bude blokovat poskytování finanční pomoci všem zemím odmítajícím přijímat přivandrovalce. To lze komentovat: EU skončila.


Čtete dále VlasteneckeNoviny.cz | Další články k tématu:

loading...

Komentáře:

Reklama: polados-prepravujeme-vas-byznys