Zrůdy Islámského státu ve syrském městě Dajr az-Zaur povraždili 300 lidí a dalších 400 unesli

DAJR AZ-ZAUR | Přibližně 300 lidí zmasakrovali teroristé z džihádistické skupiny tzv. Islámského státu na východě Sýrie ve městě Dajr az-Zaur. Oznámila to včera syrská vláda, kterou citovala agentura AP.

teroristé IS s americkou vojenskou technikou

teroristé IS s americkou vojenskou technikouVětšina vražd se odehrála v sobotu, přičemž mezi oběťmi jsou zejména starší lidé, ženy a děti, uvedla agentura SANA, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk, kdy teroristé, které podporuje v oblasti Turecko a Spojené státy v rámci Satanské koalice se Saúdskou Arábií, zase tvrdí v rámci teroristické propagandy, že se jednalo o syrské vojáky.

Agentura Reuters, která je hlásnou troubou propagandy Bílého dobu a teroristická organizace s označením Syrské pozorovatelské centrum pro lidská práva, které sídlí v Londýně a syrské frontě ani nepřičichlo a je patrně řízeno přímo CIA tvrdí, že unesení civilisté, kterých mám být na 400 jsou rodinní příslušníci vládních syrských vojáků;

Tím se kruh uzavírá – Povraždění proto mohou být jen dalšími rodinnými příslušníky, jelikož tvrzení teroristů může vážně brát jen imbecil. Syrské ministerstvo obrany ztráty v rámci oblasti vojenských jednotek nepotvrdilo.