Obama se chová jako imbecil; Prvně prosadil dohodu s Íránem, kdy padly sankce a nyní uvalil nové sankce

WASHINGTON | Spojené státy (SS) uvalily sankce den poté, co SS a Evropská unie (EU) oznámily zrušení sankcí uvalených na Írán. Informuje TASR na webu Teraz.sk.

Osud Obamy? Pověste ho vejš, ať se houpá...

Osud Obamy? Pověste ho vejš, ať se houpá…

Mezinárodní agentura pro atomovou energii (MAAE) totiž ve své závěrečné zprávě potvrdila, že Teherán splnil závazky vyplývající z loňské jaderné dohody se šesti velmocemi.

Ovšem administrativa Baracka Husseina Obamy, když přišla o možnost mezinárodních sankcí se uchýlila ke své zločinecké politice ekonomického terorismu a přišla se svými tvrzeními a propagandou, která je založena na lžích a není ničím potvrzena, kdy na tomto principu uvaluje sankce například na Ruskou federaci, Čínu nebo Venezuelu.

„Írán loni v říjnu otestoval balistickou raketu Emad, čímž podle expertů OSN porušil rezoluci Rady bezpečnosti OSN (těch co jsou na výplatnici Bílého domu, jelikož to netvrdí všichni, poz. ed.) a podle SS je raketa v podstatě schopná nést jadernou zbraň,“ informuje TASR na své zpravodajské stránce Teraz.sk, tudíž Američané tvrdí, že něco je v podstatě možné, proto je to pro ně možné. Logika imecilů, nebo zločineckých zrůd.

„Experti OSN tvrdí, že raketa má dolet 1700 kilometrů. Raketový program Íránu představuje výraznou hrozbu pro regionální a globální bezpečnost a bude nadále podléhat mezinárodním sankcím,“ uvedl podle agentury AP představitel amerického ministerstva financí Adam Szubin, kdy lhal, jelikož mezinárodním sankcím nečelí, jen těm v rámci zločineckého ekonomického terorismu Spojených států.

Kde jsou sankce SS na SS, kdy ty disponují tím, co Írán vyvíjí? Kdy se odehrál tribunál nad Harry S. Trumanem, který je odpovědný za jediný nukleární holocaust v historii naší civilizace – Hirošima & Nagasaki?