Pokud se řidičům v Calais nelíbí útoky nelidí, tak mají změnit práci. Vzkazuje imbecilní podporovatelka přivandrovalých vetřelců

CALAIS | Zakladatelka charitativní organizace, která se věnuje pomoci nelegálním imigrantům poblíž Calais, tvrdí, že řidiči mají změnit práci, jestli jim vadí obtěžující chování imigrantů. Informuje o prohlášení tupohlavé zrůdy a imbecilky zralé na hození migrantům na osouložení server Českého portálu freeglobe.cz s odkazem na 40ton.net

džungle v Calias | foto: dailymail.co.uk

džungle v Calais | foto: dailymail.co.ukZakladatelka organizace Care4Calais, která pomáhá nelegálním imigrantům v okolí francouzského Calais, Clare Moseleyová hovořila v BBC o imigrantech a jejich nebezpečném chování, na něž si stěžují projíždějící řidiči.

„Pokud řidičům vadí přítomnost imigrantů v Calais, tak mohou změnit zaměstnání. Nebude to žádný konec světa. Svoji budoucnost mají i tak zabezpečenou,“ uvedla Moseleyová.

Zástupci řidičů kamionů prohlásili, že slova proimigrantské aktivistky řidiče urážejí. A ptají se, proč mají řidiči pracovat v těžkých podmínkách a vystavovat nebezpečí sebe i svůj druhý domov, kterým je pro ně kabina kamionu.


Reklama: