Muslimský vetřelec ve Vídni brutálně znásilnil dívku ve věku 18 let; Byl odchycen jako zvíře a předán policii

VÍDEŇ | Série sexuálních útoků na ženy v Evropě ze strany muslimských zrůd nekončí. Navíc dosáhla nové a dramatické vyvrcholení v noci na neděli. Ve vídeňském Prátru byla brutálně znásilněna dívka z Vídně ve věku 18 let. Násilá na ní se dopustila muslimský zrůda, který do Vídně přivandrovala z Afghánistánu. Podle webu HlavnéSprávy.sk, byl pachatel zrůdnosti odchycen a předán policii.

Výsledky migrační invaze islámských sexuální zrůd do Evropy

Výsledky migrační invaze islámských sexuální zrůd do Evropy
Mladá žena byla napadena v noci, přibližně o 2:30 hodině. Pachatel ji znásilnil, ale oběti zrůdného chování muslimského prasete se podařilo uniknout a s křikem a brekem utíkala od nelidské zrůdy nejdéle jak mohl. Pomoc dívka z Vídně našla v pracovnících renomované bezpečností agentury Securities v Johannu Marklovi a Eduardovi Reiterovi, kteří přivandrovalou zrůdu odchytli jako zvíře, zpacifikovali a předali policii.

Sexuální deviantem, který útočil byl muž z Afganistanu ve věku 21 let, kdy podle tamního zdegenerovaného práva bu byl přidělen statut žadatele o azyl, ač v Afganistanu není podle EU žádná válka jen bezpečností operace Severoatlantické aliance. Proto je nepochopitelné proč jej vůbec přijímali a vyhostili jej ihned.

Podle zmíněného webu se pokoušela muslimanská sexuální zrůda z místa jeho odporného a nechutného činu uniknout. Ovšem pánové Markl a Reiter neváhali, sexuálního útočníka doběhli, srazili jej na zem a přiložili mu pouta, kdy pak vyčkali na příjezd policie. „Byl to celkem hubený muž. Když jsem se ho zeptal, co tam dělal, odpověděl: Já chci sex! Takže jsme ho museli zastavit,“ komentoval situaci Johann Markl. Policisté u přivandrovalé zrůdy našli několik gramů marihuany a padělanou bankovku v hodně 50 €.


Zrůdy neznají mezí

Útok v Prátru, který se odehrál přímo pod Velkým kolem, nebyl jediný o tomto víkendu. Ten byl naštěstí neúspěšný, jelikož sexuální zrůda byla vyplašena, oběť nechala a z místa svého odporného činu utekla.

Sexuální násilník arabského vzhledu měl zaútočit na ženu ve věku 64 let, která byla na procházce u Dunaje ve Vídni, část Leopoldstadt, přibližně o 20:00 hodině.

„Pachatel začal ženu tlouci pěstmi a následně se jí pokusil strhnout oblečení,“ tvrdí vídeňský policejní mluvčí. Žena však křičela a naštěstí si jí všiml běžec, který jí přišel na pomoc. „Pachatel utekl,“ uzavřel politicky korektně policejní mluvčí.

Reklama: