Německo se mění v Blízký východ: Rodinných klanů muslimů se bojí i policie, jelikož jejich praktiky jsou stejné jako IS

BERLÍN | Obtížně integrovatelné rodinné klany děsí Německo, uvádí agentura DPA, jejíž informace převzala i ČTK. Podle agentury určují a brutálně prosazují pravidla, informují ParlamentniListy.cz. Jedná se v podstatě o klasické rodinné klady, či kmeny, kdy jejich právo je nad vše. V podstatě zavádějí manýry Islámského státu přímo v Německu.

turecké nebo arabské Německo?

turecké nebo arabské Německo?

„Policie nyní příslušníky mnoha rodiných klanů vyšetřuje v souvislosti s loupeží šperků v luxusním berlínském obchodním domě KaDeWe či s přepadením mezinárodního pokerového turnaje v Berlíně,“ píše zmíněný web ParlamentniListy.cz

Ovšem šokující informace nekončí, dále se dočtete, že fo některých oblastí v Porúří se ani policie neodváží. Obávanou čtvrtí je také čtvrť Marxloh v Duisburgu. Právě tam a také v Severním Porýní-Vestfálsku a Dolním Sasku jsou členové klanů podezíráni, že se podílejí na ilegální činnosti v prostředí prostituce nebo obchodu s drogami.

Celý článek ZDE.
Podle odborového svazu německé policie mezi nejnebezpečnější skupiny organizované kriminality patří libanonské klany. „Také Brémy mají zhruba deset let problémy s jedním rodinným klanem, zejména pokud jde o obchod s drogami v nemalém množství; policii to staví před velkou výzvu,“ říká brémský šéf odborového svazu Jochen Kopelke, jehož citovala agentura DPA.

„Zločinecké klany bývají označovány jako kurdsko-libanonské klany, arabské rodiny nebo takzvaní mhallamíjští Kurdové. Do této skupiny v Německu patří podle odhadů kolem 15 000 lidí,“ uvádí agentura.


loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr