Okupace: Výbor protiamerické činnosti v Evropě? Americké tajné služby budou šmírovat evropské politiky

BRUSEL – WASHINGTON | Americké tajné služby pokračují v pátrání po ruských špionech v Evropské unii. Britské noviny The Telegraph ironizovaly, že americká kontrarozvědka se asi nudí doma, a proto hledá ruské špiony tisíce kilometrů od své vlasti, tedy v Evropě, informuje ve svém článku redaktor slovenského konzervativního deníku HlavnéSprávy.sk Eugen Rusnák.

Vůdce SS Barack Hitler Obama

Vůdce SS Barack Hitler Obama

The Telehraph zdůrazňuje, že „hon na ruské špiony a agenty Kremlu“ se v posledních týdnech značně zesílil a i nadále se rozšiřuje v souvislosti s blížícím se nizozemským referendem na margo dohody o přidružení mezi Ukrajinou a Evropskou unií.

Američané asi v logice podle sebe soudím tebe dospěli k závěru: Jediní prosazující zájmy Spojených států jsou naši agenti placení CIA, proto pokud je někdo proti nám, musí být placený druhou stranou. Logika opice a nejen z Bílého domu.

Britští novináři zdůrazňují: „Ve snaze ovlivnit výsledky tohoto referenda americké tajné služby musí vykázat efektivní činnost, poukázat na stávající agenty Kremlu tak objevit nové.“ Snaží se všemi způsoby poškodit image politiků a politických stran, kteří podle nich zaujaly proruskou pozici nebo minimálně vyzývají obnovit seriózní střízlivý dialog s Moskvou. Prostě propaganda, lži a šíření nenávisti jako v 50. letech minulého století ve Spojených státech, kde fungovaly tzv. Výbory protiamerické činnosti, kdy jejich členové jen na základě smyšlenek vyhazovali lidi z práce a ničili jim životy.The Telegraph uvádí i seznam vypracovaný americkými vrahy a zločinci, na kterém je několik politiků, politických stran a jiných organizací, které jsou podle amerického Kongresu „agenty Kremlu“: Na prvním místě se samozřejmě nachází francouzská Národní fronta a její předsedkyně Marine Le Pen.

V seznamu je i maďarský Jobbik, premiér Orbán, někteří známí politici z Česka a Slovenska, italská Liga Severu, rakouská Strana svobody, některé levicové strany v Německu, nový lídr britských labouristů Jeremy Corbyn a mnozí jiní. Prostě všichni slušní politici, kteří hájí zájmy Evropy a to napříč politickým spektrem a nepřejí si být kolonií a otroky Spojených států.

A Eugen Rusnák svůj článek končí s obrovskou nadsázkou a vzkazem za Atlantik, že američtí zpravodajci jsou imbecilní blbečci: „Britské noviny zdůrazňují, že zatím americké tajné služby nenašly nějakého ‚zjevného ruského špiona‘ v Nizozemsku, ale zdůrazňují, že negativní výsledek ‚ukrajinského‘ referenda v Nizozemsku je naprosto jistý. Pak americký Kongres by do seznamu ‚ruských agentů‘ měl přidat i větší část obyvatel Holandska …“