Zrůda Merkel odmítá převzít petici německé iniciativy Stop TTPI, pod kterou je více jak 3 miliony podpisů

BERLÍN | Více než tři miliony podpisů shromáždila občanská iniciativa proti TTIP v Německu. Ty by měly být předány německé führerin Angele Merkel. Ta však odmítá přijmout zástupce občanské iniciativy. Vymlouvá se, že nemá volné termíny. Informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Německá kunda a americký černý prašivý pes - Ti organizují invazi vetřelců do Evropy

Německá kunda a americký černý prašivý pes – Ti organizují invazi vetřelců do Evropy

Iniciativa „Stop TTIP“ spojila mnoho lidí v EU ve svém odhodlání proti transatlantické dohodě TTIP a CETA. Shromážděných bylo přibližně 3,3 mil. podpisů. Alianci nezastavila ani skutečnost, že jejich žádost o registraci oficiální evropské občanské iniciativy EBI byla zamítnuta. Tímto zamítavým postojem se rozhodl Evropský parlament ovládaný podobnými zrůdami, jako je Martin Schulz, bojovat proti sběru podpisů – Evropská totalita v praxi.

„Pochopte prosím, že přijetí podpisů kancléřkou s výhledem na její četné závazky, stejně jako z důvodů rovného zacházení s jinými podobnými iniciativami bohužel není možné. Radím vám proto, abyste petici předložili poštou,“ zní oficiální stanovisko úřadu führerin Merkel. Odpovědí se jí dostalo, že kdyby celé hodiny nediskutovala s lobbisty, tak by si čas mohla udělat.

Merkel jako správná zločinecká zrůda v rámci kolonizace Evropy Spojenými státy na adresu TTIP v lednu prohlásila: „Pokud jde o pracovní místa pro Evropu, zde máme co dohánět. Proto se domnívám, že tato dohoda o volném obchodu je dobrá.“ Kdy ovšem zatajila, že opak bude pravdou – Ztráta pracovních míst na evropském pracovním trhu. Evropská totalita se bude snažit, proti všem protestům a navzdory absenci mandátu, zločineckou TTIP stihnout podepsat s zločincem Barackem Husseinem Obamou, ovšem z druhé strany Atlantiku zaznívá, že se to asi Obama nestihne.