Videoreportáž: Protestujete proti přijetí vetřelců? Gestapo v uniformách nizozemské policie Vás zmlátí a přivandrovalce chrání

HEESCH | V pondělí došlo v nizozemském městě Heesch k vážným nepokojům mezi zhruba tisícovkou odpůrců přijetí přivandrovalých ekonomických parazitů a policií, který namísto bránění domácího obyvatelstva je postavena proti občanům své země a prosazuje právo na invazi vetřelců. Tři protestující byli zatčeni.

nizozemská demonstrace proti přivandrovalým vetřelcům a parazitům

nizozemská demonstrace proti přivandrovalým vetřelcům a parazitům

Jak dále informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk, tak v nizozemském městě Heesch došlo v pondělí k vážným střetům mezi policií a demostranty. V anti-uprchlické demonstrace se setkalo asi tisíc odpůrců migrantů, kteří požadovali vstup do radnice.

Na radnici se právě v ten okamžik jednalo, zda město, které má jen 12.500 obyvatel přijme pět set přivandrovalců, kteří do Evropy přicházejí v rámci invaze okupovat a parazitovat. Diskuse s politiky není možná, ti se na radnici uzavřeli.

Protestující měli podle informací radnice odpalovat zábavnou pyrotechniku ​​a házet vejce na policisty a budovu městské radnice, kdyby policie byla na straně práva a daňového poplatníka, tak by na její orgány nedopadlo ani jedno vejce. To se pak tupá policejní hovada nesmí divit, když se staví vůči lidem, kteří je svou prací živí z veřejných rozpočtů.

Chcete naše noviny finančně podpořit?Zašlete libovolnou částku na účet číslo: 2901046670/2010. Pod variabilním symbolem 0011. Děkujeme Vám za přízeň.

Zveřejnil(a) Vlastenecké Noviny dne 7. prosinec 2017

Policie zatkla tři osoby, oznámil deník Volkskrant. Starostka Heesch Marieke Moorman pro uvedený deník uvedla lež, když oznámila, že za demonstraci nemohou místní, ale že se jedná o cizí demonstranty. Toto se ovšem vyvrátilo – zatčení byli občané města a potvrdili, že všichni byli místní.


Čtete dále VlasteneckeNoviny.cz | Další články k tématu:

loading...

Komentáře:

Reklama: polados-prepravujeme-vas-byznys