Videoreportáž: Protestujete proti přijetí vetřelců? Gestapo v uniformách nizozemské policie Vás zmlátí a přivandrovalce chrání

HEESCH | V pondělí došlo v nizozemském městě Heesch k vážným nepokojům mezi zhruba tisícovkou odpůrců přijetí přivandrovalých ekonomických parazitů a policií, který namísto bránění domácího obyvatelstva je postavena proti občanům své země a prosazuje právo na invazi vetřelců. Tři protestující byli zatčeni.

nizozemská demonstrace proti přivandrovalým vetřelcům a parazitům

nizozemská demonstrace proti přivandrovalým vetřelcům a parazitům

Jak dále informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk, tak v nizozemském městě Heesch došlo v pondělí k vážným střetům mezi policií a demostranty. V anti-uprchlické demonstrace se setkalo asi tisíc odpůrců migrantů, kteří požadovali vstup do radnice.

Na radnici se právě v ten okamžik jednalo, zda město, které má jen 12.500 obyvatel přijme pět set přivandrovalců, kteří do Evropy přicházejí v rámci invaze okupovat a parazitovat. Diskuse s politiky není možná, ti se na radnici uzavřeli.

Protestující měli podle informací radnice odpalovat zábavnou pyrotechniku ​​a házet vejce na policisty a budovu městské radnice, kdyby policie byla na straně práva a daňového poplatníka, tak by na její orgány nedopadlo ani jedno vejce. To se pak tupá policejní hovada nesmí divit, když se staví vůči lidem, kteří je svou prací živí z veřejných rozpočtů.

Policie zatkla tři osoby, oznámil deník Volkskrant. Starostka Heesch Marieke Moorman pro uvedený deník uvedla lež, když oznámila, že za demonstraci nemohou místní, ale že se jedná o cizí demonstranty. Toto se ovšem vyvrátilo – zatčení byli občané města a potvrdili, že všichni byli místní.