Jiří Ovčáček zesměšnil hloupého Slávka Sobotku trefným vtipem

PRAHA | Ředitel tiskové kanceláře prezidenta republiky a tiskový mluvčí Miloše Zemana Jiří Ovčáček prokázal nekorektní smysl pro humor. Na facebooku komentoval prostřednictvím trefného vtipu aktivity Slávka Sobotky v rámci migrační invaze Mu-Slimáků do Evropy.

Jiří Ovčáček | foto: parlamentnilisty.cz  | Hans Štembera

Jiří Ovčáček | foto: parlamentnilisty.cz | Hans Štembera

„Vím, že je to tuze politicky nekorektní,“ napsal Jiří Ovčáček, ale ukázal, že smysl pro humor má vytříbený a pokračoval slovy: „Ale nedá mi to, abych zde neumístil vtip, který jsem objevil v diskusi na serveru lidovky.cz. S úsměvem jde všechno líp,“ napsal tiskový mluvčí prezidenta republiky.

„Rozhovor s předsedou vlády: Pane premiére, co budete dělat zítra ve věci migrantské krize. Premiér: Nic… Novinář: Ale to jste přece dělal včera… Premiér: Ještě to nemám hotové…“

Spory mezi premiérem a prezidentem ohledně migrace jsou veřejně známé. Slávek Sobotka servilně zastrčený v análu, či jiném orgánu, zločinné führerin Angely Merkel razí sebezničující politiku islamizace Evropy s pštrosí hlavou zastrčenou buď v písku, či análu Merkel či nějakém jiném jejím orgánu.

Naopak prezident Miloš Zeman je k migrační invazi kritický a sám použil slova o tom, že to je invaze a na adresu samotného islámu se vyjádřil jako o anticivilizaci, kdy dokonce připustil, že invaze migrantů je do Evropy řízena Muslimským bratrstvem.


Reklama: