Ramzan Akhmadovič Kadyrov: Každý patriot musí rozbít tlamu nepřátelům Ruska. Milion lidí na demonstraci mu a Vladimiru Vladimirovičovi Putinovi vyjádřilo podporu

GROZNYJ | Více než milion obyvatel Čečenska přišlo v pátek před Prezidentský palác, aby podpořilo čečenského prezidenta Ramzana Akhmadovič Kadyrova. Několik podobných mítinků se uskutečnilo v ostatních dnech, ale páteční byl ten nejpočetnější. Informuje slovenský konzervativní deník HlavéSprávy.sk.

Ramzan Akhmadovich Kadyrov

Ramzan Akhmadovich Kadyrov

Čečenské média vysvětlují neobvyklý zájem lidí o účast na podobných akcích. Zdůrazňují, že lidé stojí za svým prezidentem a demonstrují celému světu svou podporu. Obyvatelé Čečenska, jakož i lidé z více regionů Ruska přišli podpořit Ramzana Akhmadoviče poté, co se na čečenského prezidenta spustila skutečná lavina mediálních útoků, jak ruských opozičních, tak i zahraničních médií a politiků, hlavně v západní Evropě a Spojených států (SS).

Tyto útoky na Kadyrova spustili poté, co dost tvrdě a nelichotivě zhodnotil činnost současné ruské opozice a vyzval celý lid Ruska, aby podpořily svého prezidenta Vladimira Vladimiroviče Putina.Putin dělá vše pro prosperitu a šťastný život v Rusku

Ramzan Akhmadovič uvedl: „Putin je ten člověk, který dělá vše, aby Rusko prosperovalo a lidé šťastně žili v této zemi. Naopak zdůraznil, že ruské opozici nezáleží na této zemi a na lidech, ale pouze na vlastním blahobytu a proto se snaží dostat k moci. Vyzval tvrdší trestat ty, kdo na území Ruska bojuje proti zájmům země a občanů.“

Chcete naše noviny finančně podpořit?Zašlete libovolnou částku na účet číslo: 2901046670/2010. Pod variabilním symbolem 0011. Děkujeme Vám za přízeň.

Zveřejnil(a) Vlastenecké Noviny dne 7. prosinec 2017

Slovenský deník si všímá, že čečenská média ani příliš nevyzdvihují obrovský počet lidí, kteří přišli podpořit Ramzana Akhmadovič, dokonce zdůrazňují, že to není to nejpodstatnější, kolik lidí přišlo k Prezidentskému paláci v Grozném. Naopak zdůrazňují, že Kadyrova podporují v celém Rusku, protože všechny národy, kteří tvoří Rusko, chtějí žít v míru, jednotě a blahobytu a proto podporují prezidenta federace Putina, jakož i čečenského prezidenta Kadyrova.

Musíme je pochytat, rozbít jim hubu a pozavírat. Vyhlašuji jim válku

„Všichni, kteří sem přišli, nepřišli podpořit jen mě, ale i prezidenta Vladimira Putina. Jsem hrdý a šťastný, že jste zorganizovali takové akce v Grozném, protože Čečenskou republiku si mnozí západní a zaoceánské politici v posledních letech zvolili za objekt, jehož prostřednictvím by chtěli zničit Rusko. Ale to se jim to nepodaří! Tím členům opozice, kteří s námi nesouhlasí, doporučuji, aby odešli na Západ – ať si tam dělají co chtějí. Ale ani v Čečensku, ani v celém Rusku podobní šakali nemají co dělat,“ zdůraznil tvrdě Kadyrov, který je veteránem obou čečenských válek.

„Pokud nějací ďáblové tvrdí, že tvoří nesystémovou opozici a jsou nepřáteli tohoto státu a berou od Západu peníze, aby zničili náš stát, tak tyto lidi je třeba odchytávat a posílat do basy. Jakmile se někde objeví, každý patriot jim musí rozbít hubu! Nejsou to občané Ruska, jsou to zrádci a ostuda naší společnosti. Podobní ďáblové nemají co dělat na území Ruska a prohlašuji jim válku – ve všech smyslech tohoto slova. Nechci, aby se kvůli těmto šakalům trpěly naše děti a ženy, jak je to v Sýrii a na Ukrajině,“ zúčtoval Ramzan Akhmadovič Kadyrov stylem, který je mu vlastní.

https://youtu.be/T7Y4hLIBt8U


Čtete dále VlasteneckeNoviny.cz | Další články k tématu:

loading...

Komentáře:

Reklama: polados-prepravujeme-vas-byznys