Veronika „tele-tele“ Žilková čelí trestnímu oznámení za schvalování trestné činnosti

PRAHA | Podle herečky Veroniky Žilkové je evropská móda příliš provokativní a sexuální pud – příroda pak může zvítězit nad mírumilovnou integrací. Události v Kolíně nehodnotí jako sexuální agresi, ale jak silný pud přírody. Tak za tyto slova si vysloužila „tele-tele“ herečka a manželka lobotomického ministra obrany trestní oznámení za schvalování trestní činnosti.

Veronika Žilková a Martin Stropnický | foto: pravda.sk

Veronika Žilková a Martin Stropnický | foto: pravda.sk

Deník Blesk se jí dotázal, co říká, že na ní bylo podáno trestní oznámení a ona odpověděla jako v roli v blondýny v Tele-Tele: „Nemám ráda, když někoho odsuzujeme, ačkoli nevíme, kdo to byl. Na místě přece byli policisté, tak nechápu, proč někoho nezatkli, aby bylo jasno.“ Co aby bylo jasno? Ona, žije na jaké planetě, když pak německá policie přiznala, že o trestné činnosti vetřelců nesmí informovat a jsou důkazy, že se proti přivandrovalým parazitům bojí policisté zasahovat.

Je blbka, nebo to jen hraje?

Zločinný protektor Schapiro a tele-tele Žilková | Foto: stalo-se.cz

Zločinný protektor Schapiro a tele-tele Žilková | Foto: stalo-se.cz

„Navíc mě překvapuje, že jsou situací v Německu zaskočeni. Protože, co proboha předpokládali, když z tisíců, ne-li milionu příchozích, je sedmdesát procent mladých mužů mezi 15 až 25 lety?“ tudíž sama nevědomě přiznala, že se jedná o invazi, asi o tom doma mluvili s manželem, který co by ministr obrany o tom ví asi své, ale z příkazu okupantů z SS nesmí mluvit o tom, že je to vše řízení invaze na zničení Evropy.

Vzhledem, že Žilková je halvoidní exponent a jako správný český proamerický exkrement se stýká se zločinnými protektory SS v České republice – Schapiro, tak lze předpokládat, že zločinecká a zrůdná policie se ničím ani zabývat nebude a trestní oznámení bez dalšího založí.

loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr