Extremisté, ekoteroristé a vlastizrádci si do čela své partaje zvolili cosi neskutečného, Matěje Stropnického

PRAHA | Předsedou Strany zelených byl dnes na Sjezdu v Praze zvolen dosavadní člen předsednictva Matěj Stropnický. V tajné volbě získal 117 hlasů z 222. Druhý Petr Štěpánek obdržel 97 hlasů. Pro třetího kandidáta Jana Šlechtu hlasovalo 6 delegátů a delegátek. 1. místopředsedkyní se stala Irena Moudrá Wünschová. Informuje vlastizrádná strana plná ekoteroristů ve svém prohlášení.

Matěj Stropnický - nebezpečný extrémista | foto: zeleni.cz

Matěj Stropnický – nebezpečný extrémista | foto: zeleni.cz

Matěj Stropnický po zvolení médiím řekl, že se bude věnovat především přípravě dalších sněmovních voleb. „Beru jako klíčové spojit se s hnutími, jako je Žít Brno, Změna pro Liberecký kraj, sejít se s Matějem Hollanem, s Janem Korytářem, Martinem Hausenblasem a s dalšími lidmi, kteří jsou našimi potenciálními blízkými partnery.“

Kálení, močení a zvracení jako projev nového předsedy?

A dále pokračoval ve svém blouznění, jestli byl pod vlivem drog není jasné, proto to nelze tvrdit, ale to co mluvil dává pochyby: „Pokusíme se vytvořit hnutí, jehož budou zelení jádrem, ale které bude podstatně širší. Musí to být občanské hnutí. Jedině taková platforma nabídne alternativu jak bojácné, lhostejné a jen údržbou, či případně vlastním byznysem zaměstnané a skutečné změny neschopné vládě, tak ale i zcela zdiskreditované pravicové opozici, která až příliš nedávno osekávala práva a prostředky nejvíc těm, kteří se nemohli bránit, kdežto ekonomické moci a bohatství nepokrytě stranila,“ uvedl nově zvolený šéf zelených. Někdo by si myslel, že zvracel, močil nebo kálel, ale to byla slova.

Prohlášení nového předsedy strany hlupáků, zrůd, zrádců a idiotů jasně dává najevo, že jejich směrování bude extremistické, jelikož Stropnický vyjmenoval ve svém prohlášení pro média spojené strany s největšími extremisty a vlastizrádci v České republice.