Vepři a psi s pěnou u huby: Britské křesťanské oddíly pochodovali s kříži napříč muslimskou čtvrtí v Británii

LUTON | Britské křesťanské oddíly vyprovokovaly svým pochodem s kříži muslimy okupujících čtvrť v Lutonu, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk. Prašiví psi na nečistí vepři měli z toho pěnu u huby.

Britské křesťanské oddíly brání svou zemi před okupaci muslimskými vetřelci | foto: youtube.com

Britské křesťanské oddíly brání svou zemi před okupaci muslimskými vetřelci | foto: youtube.com

Bury Park v Lutonu, který se nachází v blízkosti Londýna, je již notoricky známý. Operují v něm islámští extremisté, fanatici Islámského státu, ale také silní řečníci v mešitách, kteří podporují teroristy. Mnozí se domnívají, že je to nejnebezpečnější místo v celé Británii a jakýsi „hotspot“ islámských zrůd.

Pochod s kříži, na který se vybrala skupina, která si říká Britské křesťanské oddíly, se v této čtvrti uskutečnil jako reakce na nedávné uvěznění podporovatele Islámského státu, který bydlel právě v Bury Parku.

Členové Křesťanských oddílů v rámci pochodu s kříži skandovali: „Tohle je křesťanská země.“ To vyprovokovalo tamní mu-slimacké okupanty, parazity a vetřelci k hádce.

Chcete naše noviny finančně podpořit?Zašlete libovolnou částku na účet číslo: 2901046670/2010. Pod variabilním symbolem 0011. Děkujeme Vám za přízeň.

Zveřejnil(a) Vlastenecké Noviny dne 7. prosinec 2017


Čtete dále VlasteneckeNoviny.cz | Další články k tématu:

loading...

Komentáře:

Reklama: polados-prepravujeme-vas-byznys