ODSák Fiala lže, jako když neStBák Babiš tiskne: Miloš Zeman sliboval, že bude jako prezident společnost spojovat. Celé tři roky dělá přesný opak

PRAHA | Miloš Zeman sliboval voličům, že bude jako prezident společnost spojovat. Celé tři roky ve funkci však ukazuje, že je to právě naopak. Lže předseda ODS Petr Fiala, jelikož poslední průzkum ukázal CVVMT, že 98 % obyvatel České republiky má k migrační invazi stejný postoj jako prezident Zeman.

Petr Fiala - Duševní gigant s mentální polucí v čele hnijící ODS | foto: youtube.com

Petr Fiala – Duševní gigant s mentální polucí v čele hnijící ODS | foto: youtube.com

„Často používá konfrontační styl, který není vhodný pro hlavu státu,“ vysemenil se dále na webu ODS Fiala, kdy patrně zapomněl, že již není politologem, který může hlouposti kolem sebe trousit, ale předsedou strany, tudíž by měl respektovat vůli voličů a ne jim sprostě lhát do očí.

„Velká část Čechů – 82 procent – vnímá uprchlíky jako výraznou bezpečností hrozbu pro Českou republiku, ještě víc respondentů je považuje za riziko i v evropském a světovém měřítku. Větší ohrožení ale podle odpovědí dotázaných představuje Islámský stát,“ píšou ParlamentníListy.cz, když doslovně citují lživou propagandu o uprchlících, kteří neexistují.

Miloš Zeman má k migraci stejný postoj, jako 82 % obyvatel. Tomu říká předseda uhnívající ODS rozdělování společnosti. Kdo Fialu za takové tupé kecy platí, nebo je duševně chorý a svým bludům věří?

Mentální poluce duševního giganta Petra Fialy dále pokračuje slovy: „Možná největším problémem je, že prezident Zeman nerespektuje ústavní zvyklosti a tradice české demokracie, ale dělá si, co chce: například nejmenuje profesory, rehabilituje období komunismu, přibližuje nás k Východu a znejišťuje naše západní spojence. Funkce prezidenta v Zemanově pojetí není pokornou službou občanům, ale slouží Miloši Zemanovi k nepokornému prosazování jeho levicových nápadů. Někdy to vypadá, jako by si Pražský hrad spletl se Strakovou akademií. Nepotřebujeme prezidenta, který provokuje a zásobuje nás bonmoty, ale hlavu státu sjednocující společnost a důstojně reprezentující Českou republiku.“ Což není ani možné komentovat, snad jen slovy: Hoďte na něj síť.


Reklama: