Rasismus: Černoši páchají na bílých Afrikáncích v Jižní Africe genocidu, ti chtějí prchnout do Evropy. Politická korektnost zakazuje o tom informovat

JOHANNESBURG | Jsou vyvražďováni, ale každému je to jedno, protože mají špatnou barvu kůže. Afrikánci se chtějí hromadně přestěhovat do Evropy. Zvažují možnost, že se usídlí v Maďarsku, informuje server Českého portálu freeglobe o genocidě bělochů v Africe páchané rasistickými černochy.

Nelson Mandela - rasistický zmrd, terorista, komunista a vrah | foto: stalo-se.cz

Nelson Mandela – rasistický zmrd, terorista, komunista a vrah | foto: stalo-se.cz

Afrikánci hledají novou vlast v Evropě. Podle nich některé místní úřady v Maďarsku projevily ochotu bílé farmáře z Afriky přijmout, což je dokazuje, že v Maďarsku opravdové uprchlíky neomítají – jen tu přivandrovalou slovoloč, která by ráda v Evropě parazitovala.

Afrikánští aktivisté založili Project Nuova Europa, jehož cílem je nalézt pro bílé farmáře z Afriky novou vlast v Evropě. Počítají s tím, že se v dotyčné zemi budou moct hromadně usídlit. Prozatím chtějí prozkoumat možnosti v Maďarsku, kde některé místní úřady údajně projevily ochotu je přijmout.

Afrikánští farmáři to nemají v poslední době lehké. Jenom v loňském roce došlo k 250 útokům na jejich farmy a 60 farmářů bylo zavražděno. Od roku 1994 je zabito ročně v průměru 62 Afrikánců. V Jižní Africe jich zbylo sotva 30 tisíc. Černoši vraždí Afrikánce z nenávisti nebo kvůli majetku. Často také znásilňují bílé ženy, jako mstu.


loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr