Integrace Mu-Slimáků: Objevili alkohol a chlastají jako prasata; První bitky o chlast v Německu nastaly

BERLÍN | V německém „uprchlickém táboře“ (krmník pro parazity, pozn. ed.) u města Leimen v regionu Rýn-Neckar došlo podle informací serveru Breitbart k hromadné rvačce mezi pákistánskými a afghánskými „uprchlíky“ (přivandrovalí ekonomičtí migranti, pozn. ed.). Důvodem výbuchu násilí se stal alkohol a zasahovat muselo 32 policejních vozů, informují ParlamentniListy.cz.

Invazní imigrant

Invazní imigrant
Za vše může alkohol; Začali chlastat jako prasata

Na nouzové volání zaměstnanců „uprchlického tábora“ reagovaly dvě policejní hlídky. Když však policisté vyhodnotili rozsah násilí, přivolaly další své kolegy a jejich počet postupně narostl až na neobvyklých dvaatřicet policejních hlídek.

Spor vypukl poté, co skupina Pákistánců (uprchlíci před válkou? V Pákistánu není žádná válka, pozn. ed.) uviděla zjevně opilé Afghánce (Afganistan byl osvobozen Američany, nyní tam podle Američanů není žádná válka, pozn. ed.) a obvinila je z toho, že nejsou dobří muslimové.

Následně se strhla prudká šarvátka, ve které se postupně angažovaly až dvě stovky „uprchlíků“ (ekonomičtí migranti, viz. výše, poz. ed.). V osobních soubojích bylo vážněji zraněno pět lidí, kteří museli být převezeni do nemocnice.

Deset opilých Afghánců (Korán zakazuje absolutně požívání alkoholu, pozn. ed.) bylo dle informací policie v Mannheimu vzato do vazby kvůli svému agresivnímu chování. Nikdo další však překvapivě zatčen nebyl, byť se hromadné bitky zúčastnila téměř polovina všech „uprchlíků“ ubytovaných ve zdejším táboře.

Nedělní incident není v Německu zdaleka ojedinělý. Po celé zemi existují desítky podobných táborů a podobné výbuchy násilí čas od času vypuknou v mnoha z nich. Vzhledem k intenzitě a rozsahu takových konfliktů je pro policisty jejich trvalé vyřešení značně obtížné.


Násilí v táborech jako norma; Středovek se importoval do Evropy s invazí Mu-Slimáků

Jak připomíná internetový server Breitbart, tak vloni v srpnu musela německá policie řešit konflikt obdobného rozsahu v Suhlu, který leží ve spolkové zemi Durynsko. Vše tehdy začalo spláchnutím Koránu „afghánským uprchlíkem“ (ekonomický přivandrovalec a parazit, pozn. ed.) do záchodu a nakonec se zvrhlo v otevřené a hromadné rabování ubytovny (krmník pro parazity, pozn. ed).

Se zlou potázali i zasahující policisté, jelikož bylo zničeno šest jejich zásahových vozidel. Několik policistů a „uprchlíků“ (vetřelci, pozn. ed.) bylo po brutální bitce hospitalizováno se středně těžkými zraněnými.

Neméně dramatické události se odehrály o několik týdnů později také v „uprchlickém táboře“ v Kasselu, kde se do sebe pustily stovky pákistánských a „albánských uprchlíků“ (V Albánii není válka, proto to jsou jen paraziti, jelikož neprchají před válkou, pozn. ed.).

Spor vypukl z naprosto malicherných důvodů. Jeden z „uprchlíků“ předběhl jiného ve frontě na jídlo a ten se s tím odmítl jen tak smířit. Po úvodní hádce se postupně násilí rozšířilo mezi další členy obou etnických skupin. Vandalové na sebe útočili holemi a stříkali proti sobě slzný plyn (Slzný plyn je v Německu co by zbraň zakázáno držet civilisty, pozn. ed.) Vedle tři zasahujících policistů bylo tehdy zraněno dalších jedenáct „lidí.“ (Chová se takto Homo sapiens sapiens? otázka ed.)Text převzat ze serveru ParlamentníListy.cz | Poznámky editora doplněny redakcí VlasteneckeNoviny.cz – John Vojtek, US-TX, Carlsbad

loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr