Brutální okupace Evropy: SS jednostranně posilují svou vojenskou přítomnost

WASHINGTON | V Pentagonu plánují zvýšit vojenskou přítomnost v Evropě a také zesílení přípravy vojáků pro snižování potenciální hrozby ze strany Ruska, zní válečnická propaganda a lži ke zdůvodnění masívní vojenské okupace Evropy agresivní říši zla – Spojené státy (SS).

Pentagon | foto: ze-sveta.cz

Pentagon | foto: ze-sveta.cz

Plány na okupaci Evropy Američany byly zveřejněny na vojensko-politické konferenci, která se konala v městě Simi-Valley ve státě Kalifornie za účasti hlavních velitelů ozbrojených slože SS. Jak informuje The Wall Street Journal, vojáci SS se chystají zvýšit počet společně se nacházejících amerických vojenských útvarů v Evropě ještě o jeden.

Válečný zločinec a ministr války SS Ashton Carter na setkání s vojáky prohlásil, že SS kvůli Rusku uskutečňují korekci svých sil v Evropě, ale neplánují návrat své vojenské přítomnosti na úroveň studené války. Už dříve SS prohlásily, že plánují zvyšovat výdaje na informačně-propagandistickou činnost proti Rusku.

Spojené státy šíří lži o agresivitě Ruské federace, ovšem vojska Ruské federace jsou stále ve stejných pozicích, ovšem Spojené státy a Severoatlantická aliance (SA) zločinecky porušily dohodo o znovusjednocení Německa, kdy k tomu byl vydán souhlas jedině za podmínky, že státy bývalého Sovětského bloku nebudou začleněny do SA – nestalo se a Američané mají své základy dokonce i v bývalých sovětských republikách – Ukrajina, Pobaltí.

Ash Carter svou rétorikou prokázal, že je to odporná lidská kreatura, válečný zločinec, který plánuje útočnou válku a měl by být po zásluhách mezinárodním tribunálem odsouzen k trestu smrti oběšením, jako i vrchní velitel SS Barack Hussein Obama.


Reklama: