Brutální totalita: Německý profesor s protimigračním postojem, který přerušil při projevu Angelu Merkel, bude s největší pravděpodobností vyhozen z práce

BERLÍN | Profesor, který přerušil projev německé kancléřky Angely Merkel, aby jí řekl: „Bojím se o budoucnost mých dětí,“ nyní čelí právním důsledkům ze strany univerzity, na níž vyučoval, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk. Patrně bude vyhozen z práce, jelikož nová brutální totalita v Německu trestá jako bolševici či nacisté – může být rád, že jej nepopraví.

Führerin Merkel

Führerin Merkel

K odvážnému činu německého profesora došlo v pondělí v průběhu projevu Angely Merkel na Fraunhofer Institute for Microsystems. „Bojím se o budoucnost mých dětí. Moje děti mají 2, 4 a 9 let,“ řekl profesor a dodal: „Děláte experiment, kdy neznáte výsledek. Mám z toho vážné obavy, „pokračoval. „Jako fyzik od vás očekávám mnohem zodpovědněji rozhodnutí,“ uzavřel.

Baba Jaga Merkel, překvapená přerušením, prohlásila: „Nesu svou odpovědnost a udělám vše pro to, abych zajistila Německu dobrou budoucnost.“ Muž byl rychle vyveden z místnosti a nyní čelí právním krokům ze strany Merseburg University, která slíbila, že přezkoumá incident a podnikne právní kroky proti profesorovi za poškozování dobrého jména fakulty.Profesor měl nepochybně na mysli politiku otevřených hranic Německa a epidemie znásilnění německých žen migranty, které během silvestrovské noci vyústily do masového sexuálního obtěžování žen v Kolíně nad Rýnem a dalších německých městech, píše slovenský web.

Už v říjnu špičkoví bezpečnostní experti varovali Merkel, že střední třída v Německu se radikalizuje v reakci na příliv migrantů, což může vést k masivním nepokojům. Německá vláda také spolupracuje se sociální sítí Facebook, aby sledovala a následně stíhala lidi, kteří zveřejňují anti-migrantských prohlášení.


loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
loading...
Pivní bedekr