Invaze migrantů v Německu: Orgány státní moci kapitulovaly před vetřelci – Ti mohou krást, loupit a páchat trestnou činnosti, jejich stíhání je zakázané

BERLÍN | Policejní složky dostaly nařízení ignorovat výsledky kontroly nelegálních migrantů, kteří se neprokážou žádnými doklady, takoví jsou pak vlastně beztrestní a policie je musí ignorovat. Tato děsivá anformace se provalila po obrovské tutlání ve spolkové zemi Šlesvicko-Holštýnsko.

Vetřelec se sekyrou

Ilustrační snímek – Vetřelec se sekyrou

Jak dále informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk, tak v praxi to znamená, že když policisté při kontrole zjistí, že dotyčný přivandrovalec nemá papíry, tak se tváří, jako kdyby neexistoval a nechají ho na pokoji. To, že už jako takový se tento dotyčný v Německu zdržuje nelegálně, což je podle německých zákonů trestný čin, se nebere v úvahu.

Jako kdyby ještě i takové bezpečnost ohrožující chování nestačilo, zveřejnil deník Kieler Nachrichten před dvěma dny další perličku o dohodě mezi vedením policie a prokuraturou, která spočívá v nevyšetřovaní a zastavení trestního stíhání přivandrovalých parazitů za tzv. „jednoduché“ trestně činy, jako jsou krádeže, poškozování cizích věcí, jízdy v prostředcích hromadné dopravy načerno apod. Tudíž mohou krást a loupit, jak se jim zlíbí.

„Není divu, že německá veřejnost je opětovně šokována chováním státní moci. Neprojde kvazi ani jeden den, který by nepřinesl nové, často ututlány skandální jednání a případy ze sféry imigrantů a státní správy,“ píše autor článku na zmíněném slovenském webu Vilibald Kičina.


Reklama: