Miloš Zeman odsoudil zbabělou vládu Slávka Sobotky a litoval toho, že jsme se nepřidali ke Slovákům a Maďarům v rámci žaloby na EK ohledně kvót na přerozdělování migrantů

PRAHA | Česká vláda vstoupila do druhé poloviny svého mandátu. Podle prezidenta Miloše Zemana kabinetu chybí odvaha postavit se Evropské unii, důraznější by měl být kabinet hlavně v jednání s Evropskou komisí (EK), píše slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk s odkazem na českou veřejnoprávní žumpu ČT 24.

Miloš Zeman vedle Ušatého Plešouna | foto: parlamentnilisty.cz

Miloš Zeman vedle Ušatého Plešouna | foto: parlamentnilisty.cz

Vládní politici (političtí kastráti, poz. ed.) kritiku odmítají, například v otázce migrační krize prý postupovali razantně. „Musíme pokračovat v dobré hospodářské politice, která se osvědčila v ostatních dvou letech, investovat do veřejné infrastruktury a nových pracovních míst,“ řekl Slávek Sobotka, který poslední dobu připomíná jedince, který je těžce zmatený po užívání drog, jelikož ve své obraně nehovořil o migraci, ale o hospodářské politice, o které také ví prd.

Podle prezidenta, který pro relaci Týden v politice hodnotil dva roky vlády, má však kabinet i slabiny, především v zahraniční politice. „Mimo jiné nám někdy chybí odvaha výrazněji se postavit tlaku Evropské unie, respektive Evropské komise,“ vytýká politickou kastraci vlády a jejich postoje análních lezců do zadnice Miloš Zeman Slávkovi Sobotkovi a jeho vládě směšných a neschopných figurek.


Sobotka ze sebe udělal blbečka, teda pokud jej vůbec dělat musel

Slávek po jednání s kýmkoliv....

Slávek po jednání s kýmkoliv….


Miloš Zeman jako příklad, kdy Česko nepostupovalo razantně, zopakoval kritiku jednání o migrační krizi. „Lituji, že se vláda nepřidala k Maďarsku a Slovensku ve věci žaloby na Evropskou komisi v otázce migračních kvót,“ připomněl. Ovšem otázka zní, co chtít po diletantech v české vládě, kteří se u moci drží jedině tím, že jsou poskoky Evropské unie a plní příkazy Bruselu. To vše proti vlastním občanům.

A Sobotka v rámci obhajoby svých postupů ze sebe udělal blbečka absolutního, tedy zda vůbec musel něco dělat: „Prezident, který začal svou éru tím, že vyvěsil na Hradě evropskou vlajku, nyní začíná tlouct a bušit do Evropské unie brzy podobným způsobem, jak nám to předváděl Václav Klaus,“ domnívá Slávek Sobotka, coby ušatá pleš. Je jasné, že Sobotka nepochopil vůbec nic. Podporovat EU jen pro to, že to je EU může jen Sobotka a blbec.


loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
loading...
Pivní bedekr