Oregonská policie zavraždila Amerického patriota a bojovníka za svobodu

SALEM | Týdny trvající ozbrojená okupace federální budovy v Oregonu dostala dvě rány, když lídr protestu Ammon Bundy byl zatčen policí a další klíčová osoba hnutí patriotů za svobodu LaVoy Finicum byl oregonskou policií zavražděn. O masakru patriotů ve státě Oregon ze strany federální americké vlády informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Ammon Bundy - bratr zavražděného amerického patriota

Ammon Bundy – bratr zavražděného amerického patriota

Bundyho a několika jeho společníky zastavila policie minulý týden na dálnici. Podle listu The Oregonian byli na cestě do města John Day v Oregonu, kde se plánovali setkat s místními obyvateli. Údajně všichni zastavili na pokyn policie. Na LaVoy Finicuma policie podle očitých svědků začala střílet. Měl ruce nad hlavou. Federální nájemní vrazi (policie) jej na místě zavraždili.

Už je to téměř měsíc, co pod vedením Bundyho protestující okupují vládní budovu v Oregonu, ve městě Burns na protest proti federálním opatřením vlády, na základě kterých věznili dva obyvatel, kteří si chránili své pozemky tím, že zapálili plevel na blízkých nepoužívaných vládních polích, jelikož jim plevel ničil jejich pozemky.


Padl americký patriot. Zavraždila ho federální vláda humusáka Obamy

U.S. Patriot

U.S. Patriot

Začátkem ledna LaVoy Finicum, otec 11 dětí, řekl pro CNN, že nechce umřít, ale že za mříže nepůjde. „Já nepůjdu do vězení. Podívejte se na hvězdy. V žádném případě nebudu sedět v zabetonované cele, kde nemůžu dívat na hvězdy a jen tak se houpat v křesle. To se prostě nestane. Chci i nadále každé ráno osedlat koně a jít zkontrolovat dobytek. Mám to rád. Žil jsem dobrý život. Bůh byl ke mně štědrý.“

Zprávy o smrti Finicuma se rychle dostali k protestujícím, kteří jsou obklíčení federálními nájemnými vrahy ve vládní budově. „Vláda střílela na samotnou Ameriku. Jeden z nejlepších patriotů padl. Na věčnost však neodejde v tichosti“, píší na facebookové stránce farmy Bundyové rodiny.

Chtějí platnost Ústavy, tak je vláda Obamy označila za teroristy

„Všichni zatčení budou obvinění z konspirace a bránění úřadům Spojených států, výhrůžkám policii a ohrožení,“ uvedli zločinečtí federální nájemní vrazi v uniformách Oregonské policie.

Ammon Bundy se mezitím nechal slyšet, že oni jako ozbrojení protestující nechtějí násilí, jen jsou přichystání bránit se, když to bude nezbytné. Protestující to však budou mít nyní těžší, dokud jejich lídr zůstává zadržen. Tato skupina chce jen průchod platnosti Ústavy, proto je zločinecký federální režim nazývá teroristy.


loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr