Ruské letectvo na likvidaci muslimských teroristů IS nasadilo Su – 35

DAMAŠEK | Ruská letadla za týden zlikvidovala v Sýrii více než 1,5 tisíc objektů teroristů a uskutečnili 468 bojových startů, oznámil v pondělí oficiální mluvčí ruského ministerstva obrany generálmajor Igor Jevgeněvič Konašenkov, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Su-35 S

Su-35 S

Likvidace velitelského stanu teroristů s rozvinutou infrastrukturou v provincii Latakia:

Ruské letectvo likviduje otevření ropné rezervoáry Islámského státu v provincii Hama:

Ruské letectvo likviduje kolonu velkotonážních nákladních vozidel s municí v okolí Aleppa:

Stíhačky Su-35 se skvělými manévrovacími schopnostmi začali plnit bojové úkoly v Sýrii minulý týden. Dříve se v článku Kommersant objevila zpráva o tom, že se Rusko chystá poprvé vyzkoušet v bojových podmínkách v Sýrii nejnovější stíhačku Su-35S.

„Od minulého týdne se zapojily do plnění bojových úkolů na letecké základně Hmeimim stíhačky Su-35S s výbornými manévrovacími schopnostmi,“ řekl Konašenkov. Podle Kommersantu má jít o 4 stroje. Su – 35S je jednomístná stíhačka generace 4 ++.


Ruské letectvo likviduje i ekonomiku IS

Igor Jevgeněvič Konašenkov | foto: ria.ru

Igor Jevgeněvič Konašenkov | foto: ria.ru

„Vedení skupiny Islámský stát snížilo o třetinu žold svým bojovníkům poté, co jim klesly příjmy z nezákonného prodeje ropy do Turecka,“ oznámil v úterý oficiální mluvčí ruského ministerstva obrany generálmajor Igor Jevgeněvič Konašenkov, píše zmíněný slovenský web.

„Kvůli značnému snížení zisků, které IS přinášel nezákonný prodej ropy do Turecka, snížilo vedení ISIS o třetinu žold svým bojovníkům, což způsobilo značné problémy při vytváření nových oddílů válečníků,“ řekl novinářům Konašenkov.


loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr