Stížnosti? Obsah poskytujeme zdarma, tak jsou skoro všechny neopodstatněné

Neřekl bych, že by do redakce začalo chodit více stížností? Ten počet je spíše stejný, co se týče pisatelů. Spíše pisatelé, krátkých větiček, nebo nekonečných elaborátů, mění své e-maily. Myslí si, že to nepoznáme? Ale poznáme, jejich sloh je stále stejný. Ovšem přišla mi jedna ojedinělá stížnost a na tu jsem reagoval.

Radek Velička - šéfredaktor | VlasteneckeNoviny.cz

Radek Velička – šéfredaktor | VlasteneckeNoviny.czVážený pane redaktora, poskytujete obsah na Vašich stránkách zadarmo, tak proto, abych si mohla stěžovat na jeden článek označený autorskou značkou -piš-, jsem Vám zaslala prostřednictvím SMS 20 Kč.

Ve článku je pan redaktor velmi sprostý, můžete mi vysvětlit proč? Je pravdou, že články tohoto autora jsou vždy drsnější, ale otevřená sprostota se mi nelíbila.“

Podpis sice chyběl (e-mailovou adresu uvádět nebudu), ale odpověděl jsem stručně, že děkuji za podnět a za zaslaný příspěvek na náš provoz s tím, že autora Ferdinanda Pištoru upozorním na mírnou redukci ostrých slov, abych mu do textů nemusel zbytečně editorsky zasahovat. To se také stalo.

A proč neodpovídám jiným? Já neověřoval, zda paní příspěvek poslala, ale věřil jsem ji. Ono je to tak: Pokud za nějaký obsah, službu či produkt neplatíte a užíváte jej zadarmo, tak nemáte ani morální právo si stěžovat.Tam je rada jasná, tak jak to vždy na TV NOVA radil Vladimir Železný, prostě si televizi přepněte a nebo vypněte.

Co se týče webu VlasteneckeNoviny.cz, tak kdo Vád nutí jej číst? Nejsme ČTK, ani ČT, či ČRo, nás si neplatíte.


loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
loading...
Pivní bedekr