Dánsko otevřeně podporuje pedofilii u Mu-Slimáků

KODAŇ | Příchod muslimských přivandrovalců v Dánsku otevřel otázku pedofilie. Mnohé dívky ve věku do 14 let přišly do Dánska jako „dětské manželky“. Jejich manželé (dospělí muži, pozn. ed.) s nimi mohou souložit zcela legálně během víkendů přímo v azylovém centru, informuje dánský deník MetroXpress.

Muslimští pedofilové przní v Dánsku děti

Muslimští pedofilové przní v Dánsku děti

O to více to je zvrácené, že muslimští pedofilové již mají udělen například v zemi azyl a dívky si nechali do Dánka ze domovin přivést. Tyto dívky jsou umístěny v dětských azylových centrech, kdy jsou pedofilním manželům půjčovány na víkend, aby je mohli muslimové prznit.

Konzervativní politické strany Dánska však žádají zastavit tyto praktiky. Naser Khader říká, že takovým by neměl být azyl ani dovolen. Sofie Carsten Nielsen z politické strany De Radikale (doslovně „Radikálové“) říká: „Vždyť tu můžeme aplikovat stejný zákon, který hovoří o špatném zacházení s dětmi. Když je čtrnáctiletá a mladší dívka manželkou, určitě se jedná o předem dohodnuté manželství. Azylové centrum a policie na to musí reagovat.“ Pedofilie je v Dánsku trestná.


loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr