Okamura: Sobotka má mokro v plínkách

PRAHA | K přestřelce mezi prezidentem Milošem Zemanem a Slávkem „Holohlavým ušákem“ Sobotkou se připojil i předseda SPD Tomio Okamura, který na adresu pokusu o premiéra České republiky řekl nelichotivá slova a vlastně se mu vysmál, ač jej i tvrdě obvinil.

Tomio Okamura

Tomio Okamura
„Prezident nikdy nikde neřekl, že lidé mají zastřelit premiéra. Je to příznačné hysterické překrucování zcela jasného výroku, že jediný demokratický způsob jak vyměnit politika jsou volby, a kalašnikov je způsob nedemokratický,“ uvedl Okamura pro ParlamentniListy.cz fakt, který dnes zná už každé malé dítě, že si Sobotka vše jen vymyslel a lžimédia mu jako prodejná děva podržela. Nebo to bylo naopak?

Okamura na adresu plešatého Slávka Sobotky dále uvedl: „Pan premiér Sobotka hystericky panikaří, jak malá holka, ve snaze odpoutat pozornost od toho, že on sám má mokro v plínkách,“ vysmál se Okamura Sobotkovi, že se podělal strachy.

„Žádný premiér nikdy tak bezprecedentně nezrazoval svou vlast a Sobotka bude mít v učebnicích nečestnou prioritu politika, který zemi prodal Bruselu a Washingtonu,“ uzavřel pro ParlamentníListy.cz Tomio Okamura.


loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
loading...
Pivní bedekr