Miloš Zeman občany spojuje, ukázal to průzkum. Většina chce, aby více kritizoval vládu neschopného Sobotky, tak jako i jiné politiky

PRAHA | Prezident republiky Miloš Zeman by se měl více a častěji kriticky vyjadřovat k vládě a politickým stranám. Podle nejnovějšího průzkumu agentury STEM si to přeje skoro absolutní většina české veřejnosti, až 71 procent. Informuje TASR na webu Teraz.sk o průzkumu agentury STEM.

Miloš Zeman

Miloš Zeman

Dvě třetiny dotázaných (71%) odpověděli kladně na otázku, zda by měl prezident častěji kritizovat vládu a strany – z toho jedna třetina (32%) odpověděla, že rozhodně ano. Nejčastěji si to přejí příznivci KSČM a ČSSD, nejméně sympatizanti ODS a TOP 09.

V nedávném průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) vyšlo, že až 98 % občanů České republiky má podobný či stejný postoj k migraci a migrantům, jako prezident Miloš Zeman. Proto plky o tom, že Milož Zeman rozděluje společnost jsou jen lži vlastizrádných zločinců ve vládě, havloidních zrůd, parazitů z neziskovek, prolhaných médií a kavárenských jelit a povalečů z tzv. Pražské kavárny – to jsou tak asi ty 2 %, které by vetřelci a invazní jednotky islamistů vítali s otevřenou náručí.