Fiala z análu Schapira: ODS požádá o zařazení mimořádného bodu na jednání schůze Poslanecké sněmovny

PRAHA | S ohledem na současnou nejasnou situaci okolo propuštění osob podezřelých z terorismu výměnou za návrat pětice českých občanů požádá ODS na nadcházející schůzi PSP o zařazení mimořádného bodu jednáním, informuje asi až do zadnice americkému protektorovi Schapirovi zastrčený předseda ODS Petr Fiala na webu své umírající partaje.

Petr Fiala - Duševní gigant s mentální polucí v čele hnijící ODS | foto: youtube.com

Petr Fiala – Duševní gigant s mentální polucí v čele hnijící ODS | foto: youtube.com

„Budeme požadovat, aby premiér Sobotka vysvětlil poslancům situaci, která poškozuje Českou republiku ve vztahu k našim spojencům a může do budoucna představovat bezpečnostní riziko,“ píše servilně k Schapirovi Fiala, jelikož Andrew Schapiro všera pouštěl atomové prdy, co že si to Česká republika, když je protektorátem SS (Spojené státy), dovoluje dělat svou zahraniční politiku. Fiala přispěchal protektorovi SS Sachapirovi na pomoc.

A elaborát Fialy pokračuje slovy: „S ohledem na bezpečnost země požádáme o neveřejné projednávání, jak to umožňuje § 56 Jednacího řádu PSP. Čekal jsem, že vzhledem k mimořádné situaci, bude informovat předsedy opozičních stran sám premiér. Bohužel se tak nestalo. I proto jsem se rozhodl k tomuto kroku. Zodpovědní ministři si protiřečí, premiér v kauze mlží. Již nejde o důvěryhodnost vlády, ale celé České republiky.

„A o bezpečnost země, kterou vláda svým diletantismem ohrožuje,“ uzavřel Petr Fiala, předseda ODS, který se patrně asi už těšil na uříznuté hlavy pěti českých občanů, kteří byli v Libanonu uneseni.


Hloupý, nebo s mozkem vymytým, je předseda ODS?

Navíc pokud Američané tvrdí, že Alí Fajáh měl být podezřelý z terorismus, tak to jen tvrdí, ale nijak to nedokazují, jelikož právě Fajáh jako pracovník tajné služby mohl v Praze chtít chytit Američany za ruku, kdy v oblasti Blízkého východu podporují terorismus, dodávkami zbraní a tím bránit svou zem před terorismem.

Spojené státy jsou největší teroristickou organizací na planetě, což je všeobecně známe – to asi Petr Fiala neví, jelikož je jen z ODS.