Přivandrovalec z Iráku znásilnil ve Vídní desetiletého chlapce a s úsměvem se omlouval, že dlouho neměl sex. Proč se netolerantní Evropané divíte?

VÍDEŇ | Irácký vetřelec a parazit ve věku 20 let, jehož žena a dítě zůstaly v Iráku a do Vídně přitáhl poté, co prošel celým Balkánem, se vyšetřovatelům přiznal, že znásilnil desetiletého chlapce na koupališti Theresienbad ve Vídni. Informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk o chování přivandrovalého zmrda, který se nad svým jednáním nepozastavoval a bral jej jako normální a přirozené.

Přivandrovalí zmrdi se chodí ukájet na bazény

Přivandrovalí zmrdi se chodí ukájet na bazény

Jako důvod uvedl skutečnost, že neměl sex čtyři měsíce, až se dostal do „sexuální pohotovosti,“ tyto obraty snad ani nelze brát vážně a pokud ano, tak to jen dokazuje, že se muslimové v Evropě chovají jako prasata. „O znásilnění informoval deník The Telegraph, zatím však neupřesnil, kdy se daný skutek udál,“ dodává slovenský web.

Po znásilnění Iráčan opustil kabinu a vydal se „dovádět“ zpět do bazénu. Svědci pro deník Kronen Zeitung říkají, že se klouzal na tobogánu. Jeho oběť následně informovala plavčíka a dítě muselo být hospitalizovány v důsledku poranění ze znásilnění.„Musel jsem uspokojit své sexuální potřeby“, řekl vyšetřovatelům, kteří ho zadrželi. Ekonomický parazit z Iráku, jelikož v Iráku není žádná válka, dále policii řekl: „Udělal jsem velkou chybu,“ kdy je si vědom, že sexuální styk s dětmi je v Rakousku zakázán. Ovšem vše měl s úsměvem omlouvat tím, že nahromaděnou sexuální energií, kterou neuměl udržet na uzdě.

„Nedalo se nic dělat, dlouho jsem neměl sex,“ uzavřel jako zvíře, které se neumí kontrolovat, přivandrovalý zmrd z Iráku.