Vyhrožoval Adam Bartoš na včerejší demonstraci ozbrojeným pučem? „Lid je ozbrojen,“ uvedl.

PRAHA | Naše země zažívá už více než rok demonstrace proti imigraci a islamizaci. Musíme v nich vytrvat, ale zároveň je třeba posunout se dál. Vše už bylo řečeno, napovídalo se toho mnoho. Je na čase přitvrdit, uvedl na včerejší demonstraci předseda Národní demokracie Adam Benjamin Bartoš, strany, který odmítá nálepku extremistů.

Adam Benjamin Bartoš | foto: stalo-se.cz - Radek Velička

Adam Benjamin Bartoš | foto: stalo-se.cz – Radek Velička

„My, Češi, se dovedeme bránit. Lid je ozbrojen. Mezi lidmi je mnoho zbraní. Prodej volně dostupných zbraní a obranných prostředků v ČR podle mých informací v poslední době stoupl o 800 procent. Lidé se oprávněně bojí a masivně se ozbrojují,“ uvedl doslova Bartoš ve svém projevu.

Podle Adam Bartoše je cílem jeho strany ochránit naše ženy, děti, rodiny, domovy, naši vlast, náš národ. Nic menšího nesmí být naším cílem. „V cestě za naplněním tohoto cíle nám stojí vláda a politické a nepolitické elity ČR a EU. Ty nás a naše blízké bránit nechtějí,“ dodal v následující větě Bartoš.


Potáhne Bartoš jako extrémista s Kalašnikovem na Slávka Sobotku?

Adam Bartoš s oprátkou v akci | foto: parlamentnilisty.cz

Adam Bartoš s oprátkou v akci | foto: parlamentnilisty.cz

Jak to tedy myslel s tím ozbrojeným lidem a vládou, která mu stojí v cestě? Plánuje Národní demokracie ozbrojený zločinecký puč?

„Jak dlouho budeme takovou vládu tolerovat? Jak dlouho budeme tolerovat režim, který takové vlády produkuje?“ ptal se Bartoš a pak vzpomněl výrok prezidenta Zemana o Kalašnikovu: „Prezident republiky Miloš Zeman správně poznamenal, že existují dva způsoby, jak odstranit nepohodlnou vládu.“ Potáhne s kalašnikovem Bartoš na Slávka Sobotku? Je to blázen, nebo nebezpečný extrémista?


Reklama: