Ušatá pleš Slávek Sobotka: Česka strana sociálně demokratická odsuzuje útok na sociální centrum Klinika. Nezapálil to náhodou on sám?

PRAHA | ČSSD jednoznačně odmítá a odsuzuje žhářský útok, ke kterému došlo včera proti sociálnímu centru Klinika v Praze, které mimo jiné pořádá akce na pomoc uprchlíkům, informuje vlastizrádný premiér Slávek Sobotka na webu ČSSD.

Slávek Sobotka v cele

Slávek Sobotka v cele

„V naší zemi máme demokratický politický systém a širokou svobodu slova,“ lže Sobotka, jelikož lidé jsou za své výroky pronásledování a dokonce i za lepení nálepek souzeni, kdy vydavatelé jsou po soudech za vydání knih vláčení.

Sobotka ve své propagandě a lhaní pokračuje slovy: „Lidé mají právo vyjadřovat své názory, jakékoliv zastrašování, šíření nenávisti či dokonce násilné útoky, jako byl právě tento, jsou v demokracii nepřijatelné.“ Komentoval zapálení Kliniky, tedy budovy obývané zločinci, jelikož tamní squatteři nemají k budově žádný právní vztah, premiér, který tak pošlapal právní stát.


Vyhlásil Sobotka Hilsneriádu českému národu?

„Každá fungující demokracie musí byt schopna bránit hodnoty, na kterých stojí. Očekáváme proto, že nyní budou důsledně a nezávisle jednat orgány činné v trestním řízení a pachatelé tohoto žhářského útoku budou co nejdříve vypátráni a postaveni před soud,“ vyhlásil veřejnou štvanici na všechny odpůrce své a lidé omítající islamizaci vlastizrádce Sobotka.

Je nutné poznamenat, že podobné akce mohla vyprovokovat samotná policie, nebo ve spolupráci s policií si mohli aktivisté podporující vládu v zničení národa islamizaci Kliniku zapálit sami a takto zločinný premiér zahájil Hilsneriádu vůči českému národu. Kdy bude za své vlastizrádné činy souzen sám Sobotka a postaven před soud? Celé to totiž připomíná zapálení Říšského sněmu na příkaz Hitlera.